Wakacje pod „znakiem” O.Y.S! Artystka wydała singiel w dwóch wersjach

O.Y.S Znaki
Fot. O.Y.S - Znaki

O.Y.S prezentuje singiel „Znaki” w dwóch odsłonach – Znaki Radio edit (prod. Brainfreezer) i Znaki Remix (prod. Pink Control). Do obu wersji powstały teledyski.

O.Y.S wraca ze zdwojoną mocą! Właśnie ukazał się jej najnowszy singiel „Znaki”, który powstał we współpracy z Brainfreezerem. Wokalistka O.Y.S i producent muzyczny Brainfreezer tworzą duet, którego misją jest ponowne zdefiniowanie polskiej elektroniki. Delikatny wokal, oryginalne teksty i brzmienia żywych instrumentów to 3 podstawowe elementy ich tracków. Muzyka duetu bazuje również na wrażliwości, nieszablonowej wizji klubowych bitów i ogromnej potrzebie wyrażania siebie. „Znaki” to ich trzeci wspólny singiel.

„Brainfreezer wyciąga ze mnie emocje i ubiera je w słowa dlatego każde jego słowo jest moim słowem” – mówi o współpracy O.Y.S.

„”Znaki” to utwór o poszukiwaniu połączenia i kontaktu ze światem, a tym samym, z najbliższymi osobami. To krótka opowieść o kobiecej sile, odnajdywaniu pewności siebie i braniu spraw w swoje ręce, gdy wymaga tego sytuacja” – dodaje artystka.

Zobacz teledysk „Znaki” ( Prod. Brainfreezer):

W teledysku wzięli udział Loczek i Nicki – bardziej znani jako Loczniki – para tancerzy z Poznania specjalizujących się w stylu popping. Od dwóch lat prężnie rozwijający się na TikToku gdzie zgromadzili już ponad milion obserwujących. W swoich filmach skupiają się na ruchu tanecznym, anime, grach oraz rozbawianiu widzów.

To jednak nie koniec niespodzianek! O.Y.S. połączyła również siły z duetem producenckim Pink Control i tak oto powstał Remix utworu, który szczególnie przypadnie do gustu miłośnikom modnego gatunku slap house.

O.Y.S – Znaki (Pink Control Remix):

O.Y.S (Patrycja Orzeszyńska) – wokalistka o barwnym, życiowym doświadczeniu przeplatanym wieloletnimi poszukiwaniami muzycznych inspiracji. Śpiewała już jako dziecko, dzieliła scenę z muzykami ze świata pop-u, opery, alternatywy, czy disco ale to muzyka elektroniczna pozwala jej na wolność ekspresji, a tym samym na połączenie się ze słuchaczami w sposób energetyczny, intymny i szczery.

ZOBACZ:  Kizo - FCHUY. Nowy klip zapowiadający album "Złoto i biel"

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx