Przejdź do treści

Waima debiutuje albumem „Cameleo”!

Waima Cameleo
Fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Nie będzie kłamstwem stwierdzenie, że mamy do czynienia z jednym z najgłośniejszych rapowych debiutów na rodzimym rynku muzycznym. W serwisach streamingowych i na sklepowych półkach można już znaleźć pierwszy długogrający projekt „Cameleo” rapera o ksywie Waima.

Waimie na albumie „Cameleo” towarzyszą goście z czołowych miejsc list przebojów. A wśród nich między innymi Oki i Szpaku. Ci pojawili się w utworze „Ride or Die” do którego klip opublikowany został na kanale Waimy.

Waima to 19-letni artysta, który przebojem wdarł się na rapową scenę. Początki jego twórczości sięgają zaledwie 2020 roku, gdy znudzony pandemią i powodowanymi przez nią ograniczeniami postanowił zająć się tworzeniem muzyki. Niedługo później miał na swoim koncie hitowe utwory – solowe, ale również te, gdzie można było usłyszeć go jako gościa. Było jasne, że wkrótce ukaże się jego autorski projekt, ale spragnieni słuchacze musieli na niego poczekać aż do października 2023 roku. Wygląda na to, że było warto.

„Cameleo” to debiutancki longplay Waimy, wydawany pod szyldem ZIOMALEO we współpracy z Sony Music Entertainment Poland. Album składa się z 15 utworów, które odzwierciedlają wszechstronność artysty i przenoszą jego spójną artystyczną wizję w pełnoprawny krążek. Kameleon ukazany jest nie tylko metaforycznie, w bogatej stylistycznie twórczości artysty, ale także bezpośrednio w oprawie wizualnej albumu, która powstawała przez kilka miesięcy.

Na szczególną uwagę zasługuje tracklista, na której widnieją najpopularniejsi polscy raperzy. Tak oto Szpaku, Oki i Sobel idą ramię w ramię z Białasem, Otsochodzi i Beteo. Waima nie zapomniał także o mniej znanych artystach – stąd na krążku pojawili się także Xad i LuKS. Męskie grono uzupełnia Bambi, autorka viralowych hitów, które w ostatnich miesiącach zawładnęły serwisami streamingowymi.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

Zobacz również:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx