W GTA 6 przeniesiemy się do Ameryki Południowej?

Fot. GTA 5

OBSERWUJ NAS:

Fani serii GTA są przekonani, że Rockstar Games ukryło odniesienie do GTA 6 w najnowszym zwiastunie GTA Online. W krótkim filmiku można ujrzeć mapę świata, skoncentrowaną wyłącznie na Ameryce Południowej.

Rockstar Games opublikował niedawno na Twitterze nowy zwiastun do GTA Online. Wideo zawiera fragment, który wg. fanów gry jest wskazówką dotyczącą tego, w jakim rejonie toczyć się będzie akcja GTA 6.

@RockstarGames Twitter

Od czasu do czasu pojawiają się nowe pogłoski o Grand Theft Auto 6, ale we względu, że Grand Theft Auto 5 jest najbardziej dochodowym produktem rozrywkowym wszech czasów, nie jest to niczym zaskakującym. Większość z tych plotek pochodzi z niezweryfikowanego źródła, ale najnowsze plotki mogą mieć znaczenie. W najnowszym zwiastunie Grand Theft Auto Online Diamond Casino Heist fani doszukali się miejsca akcji kolejnej edycji flagowej produkcji studia Rockstar Games.

W ww. zwiastunie przez chwilę widać mapę świata, na której widnieje wyraźnie podświetlony obszar Ameryki Południowej. Zdaniem fanów akcja GTA 6 rozgrywać ma się w mieście inspirowanym Rio de Janeiro. Jak dotąd nie ma żadnych oficjalnych danych na temat GTA 6, ale nie od dziś wiadomo, że producenci GTA uwielbiają zamieszczać tzw. easter eggi.

Fragment nowego zwiastuna GTA Online
ZOBACZ:  Hardcorowa zręcznościówka Infernal Radiation opuszcza wczesny dostęp
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx
()
x