W Brukseli trwają targi w których homoseksualiści mogą kupić dzieci

Fot. MHB - Men Having Babies

OBSERWUJ NAS:

W Brukseli trwają właśnie międzynarodowe Targi Dziecięce „Men Having Babies”. Wszystko odbywa się na zasadzie wirtualnej konferencji połączonej z wystawą dla homoseksualnych par, które mogą zakupić dziecko.

Za “targi”, które odbywają się w “stolicy Unii Europejskiej” odpowiedzialna jest międzynarodowa organizacja non-profit Men Having Babies (MHB), której za zadanie jest dostarczanie gejom wsparcia edukacyjnego i finansowego, aby mogli osiągnąć rodzicielstwo poprzez macierzyństwo zastępcze.

“Targi” dzieci dla homoseksualistów

O praktykach realizowanych przez bogatych gejów w Brukseli napisał Grzegorz Górny na łamach portalu wpolityce.pl:

“Towarem na sprzedaż są dzieci, a kupcami – bogaci homoseksualiści, których stać na wyłożenie od 90 tysięcy do 150 tysięcy dolarów (w zależności od ceny katalogowej) za produkt. W pakiecie jest nie tylko wynajęcie macicy na dziewięć miesięcy, lecz także pomoc prawna, dostarczenie komórek jajowych i nasienia, opłata za przeloty i hotele itd.(…) Kobiety traktowane są jak klacze rozpłodowe, ponieważ takie mają tylko zadanie. Nikt ich nie pyta o zdanie, o ich uczucia, marzenia, plany. Są tylko samicami, których użyteczność zredukowana zostaje do macicy. Impreza odbywa się w Brukseli, mimo że w Belgii surogacja komercyjna jest przez prawo zakazana. Jak widać, przepis jest martwy, skoro dobija się tam targów i wynajmuje macice jak inkubatory”.

@szachmad Twitter

A co Wy sądzicie o takim procederze?

ZOBACZ:  Macademian Girl czeka na ten właściwy moment?
Subskrybuj
Powiadom o
guest
5 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najczęściej oceniane
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Sonia
Sonia
10 miesięcy temu

Jeżeli kobiety robią to dobrowolnie, dla zarobku to nie widzę w tym niczego złego. Tym bardziej określenie “klacze rozpłodowe” jest bardzo niestosowne. Bardziej pasuje do polskiej sytuacji, gdzie prawicowi oszołomi tak właśnie postrzegają kobiety. Belgijki mają chociaż prawo głosu ws. własnego ciała…

Magdalena
Magdalena
10 miesięcy temu
Odpowiedz  Sonia

Polki również mają prawo głosu w sprawie własnego ciała ! Mogą uprawiać seks jak chcą i z kim chcą ,a po, mogą nawet wziąć tabletkę PO ,A nawet stosować antykoncepcję. I gówno mnie i wiele innych prawicowych kobiet to obchodzi .
Natomiast niestosowne jest, jak takie oszołomy jak TY pierdolą ,że Kupno Dziecka przez homoseksualistów jest Ok.

Janusz
Janusz
7 miesięcy temu
Odpowiedz  Magdalena

Popieram w zasadzie w całości, z jedną tylko małą uwagą. W przypadku aborcji to już nie jest tylko Twoje ciało, ale również inne, z innym DNA! Co do Soni, to już nie chcę się wypowiadać. Stwierdzę tylko, że dla dziecka słowa mama i tata, to najpiękniejsze słowa na świecie. Tej Soni, ten “postęp” mózg już chyba wypalił.

Janusz
Janusz
5 miesięcy temu

Moim zdaniem to każda Kobieta ma prawo decydować o własnym życiu. W Polsce nie ma pomocy dla Matek samotnie wychowujących dziecko a co dopiero jak urodzi się dzieciątko z chorobami przewlekłymi. Zasiłki są tak małe że lepiej odebrać dziecko i dać do rodziny zastępczej i tam płacić prawdziwe pieniądze. Takie rozwiązanie jest okradaniem ludzi potrzebujących pomocy.

Janusz
Janusz
5 miesięcy temu
Odpowiedz  Janusz

Pomyślmy nad normalnym rozwiązaniem .

5
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx
()
x