REALNEWS.PL - NIEZALEŻNY PORTAL INFORMACYJNY

Viro Move – graj, trenuj, ruszaj się i żyj intensywnie!

Fot. mat. prasowy Viro Move

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Viro Move to gra, która łączy ekscytującą rozgrywkę w wirtualnej rzeczywistości z prawdziwym treningiem. Rozgrywka w Viro Move została zaprojektowana tak, aby gracz wykonywał naturalne ruchy ciała naśladujące zdrową aktywność fizyczną. Pokonuj coraz trudniejsze poziomy, bierz udział w turniejach i wskakuj na szczyty światowych rankingów!

Viro Move pozwala nie tylko skutecznie osiągać efekty treningu siłowego czy zajęć w klubie fitness, ale także robi to w sposób angażujący i przyjemny. Nieważne, czy nazwiesz Viro Move grą czy treningiem fitness, jesteś fanem fitnessu czy prowadzisz siedzący tryb życia – Viro Move dostosuje się do Twoich potrzeb, umiejętności i aktualnych możliwości tak, by z biegiem czasu uczynić Cię zdrowszym, silniejszym i szczęśliwszym.

Viro Move to porywająca rozgrywka w wirtualnej rzeczywistości połączoną ze skutecznym treningiem. Wybierz ćwiczenia o dużej intensywności lub spokojny trening ruchowy. Zostań bokserem, wojownikiem Ninja lub strzelcem wyborowym. W rytmie naszej oryginalnej ścieżki dźwiękowej pokonuj przeszkody, które będą pojawiać się przed Tobą, w scenerii jednego z pięciu fascynujących światów. Graj i trenuj intensywnie, rywalizuj z najlepszymi i wspinaj się na szczyty tablicy wyników!

Główne cechy gry Viro Move

• Graj i trenuj jednocześnie:
Jeśli zechcesz to nasz wirtualny trener wyciśnie z Ciebie siódme poty, a Ty w tym czasie będziesz zajęty pasjonującą rozgrywką w wirtualnej rzeczywistości.

• Obserwuj jak spalasz kalorie:
Podczas gry każdy ruch jest śledzony i analizowany przy użyciu zaawansowanego algorytmu. Po każdej rozgrywce będziesz wiedział ile udało Ci się spalić kalorii. Twój postęp w grze przekładać się będzie na efekty w życiu codziennym – lepszą sylwetkę, kondycję i wytrzymałość.

• Graj i trenuj z najbliższymi:
Spotkanie z przyjaciółmi, impreza rodzinna, parapetówka? Trenujcie razem w trybie „hot seat” i sprawdźcie kto z Was jest najsilniejszy i najszybszy!

• Wyciskaj z siebie siódme poty, ale rób to dobrze:
Viro Move zostało uznane za rzetelne narzędzie wspierające trening fitness przez ponad 1000 profesjonalistów sportowych uczestniczących w targach fitness FIBO w Niemczech i IHRSA w USA.

• Zapomnij o nudnych, rutynowych zajęciach na siłowni:
Walcz mieczem, strzelaj z pistoletu lub załóż rękawice bokserskie i daj się wciągnąć w wir rozgrywki rzucając sobie kolejne sportowe wyzwania.

• Zmiksuj wszystko!
Lubisz dynamikę oraz różnorodność? Zdecyduj się na tryb „mix”, w którym możesz zmieniać broń podczas rozgrywki.

• Dostosuj rozgrywkę w Viro Move do własnych potrzeb:
Zdobywaj i odblokowuj skiny w miarę postępów w tej unikalnej i nieograniczonej zabawie.

• Osiągaj widoczne rezultaty:
Jako Twój wirtualny trener pomożemy Ci osiągnąć widoczne rezultaty. Przygotuj się więc na regularne wyzwania i turnieje.

• Stopniowo podnoś swoją poprzeczkę:
Niezależnie od tego, czy jesteś nowicjuszem, czy zapalonym sportowcem – nasza rozgrywka dopasuje się do Twoich potrzeb. Rozpocznij od rozgrzewki lub od razu rzuć się na głęboką wodę, wszystko zależy od Ciebie!

• Areny treningowe:
Wybieraj spośród 5 różnych, niesamowicie wciągających map. Wczuj się w klimat, który Cię otacza, by skoncentrować się na osiągnięciu celu.

• Poczuj beat:
Daj się porwać rozgrywce w rytm doskonale zsynchronizowanej ścieżki dźwiękowej. Słuchaj muzyki pokonując przeszkody, unikając dronów i uderzając w cele.

Viro Move – trailer | VR game | zwiastun gry:

Fit Reality to niezależne polskie studio deweloperskie, które tworzą pasjonaci zarówno z branży gier, jak i ze świata fitnessu. Wierzymy w filozofię „play more, move more, live more”, która doprowadziła nas do stworzenia naszej pierwszej gry fitness w wirtualnej rzeczywistości – Viro Move. Gra powstała z połączenia naszej wiedzy o fitnessie, zainteresowania technologią VR i pasji, którą jest dla nas granie i tworzenie gier komputerowych – https://www.viromove.com.

Google News
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

Zobacz również:

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google