VIP Cross 2022. Saleta, Tomaszewska, Banasiuk, Strasburger, Gwiazda i inni wśród gości

Vip Cross 2022
Przemysław Saleta, Małgorzata Tomaszewska, Eliza Gwiazda i Mateusz Banasiuk, fot. Damian Żak

W sobotę 25 czerwca na torze Drive Position w Sękocinie koło Warszawy odbyła się 15 edycja VIP Cross – Off-road gwiazd. Celebryci, aktorzy, muzycy, sportowcy i dziennikarze rywalizowali ze sobą na profesjonalnym torze off-road samochodami terenowymi przystosowanymi do trudnej jazdy zaopatrzonymi w wyciągarki.

Nie obyło się bez wchodzenia w błoto po kolana aby przypiąć wyciągarkę i wyciągnąć zakopany samochód. Zwyciężyli Mateusz Banasiuk jadący w załodze z ojcem Stanisławem Banasiukiem. Na możliwych 111 punktów zdobyli 101 pkt. 2. Miejsce ex equo zajęli Monika Richardson i Kamila Ścibiorek. Na najniższym stopniu podium uplasowali się Piotr Mróz i Agnieszka Wasilewska.

Każda załoga miała do przejechania odcinek o dużym stopniu trudności – strome zjazdy, podjazdy, koleiny, bród z wodą etc. Ze względu na bezpieczeństwo zawodnicy jechali na punkty, nie na czas. Punkty na karcie przejazdu wpisywał siedzący obok kierowcy instruktor.

Gwiazdy przekonały się również jak wygląda jazda autem po spożyciu alkoholu. Przejazd w alko goglach naocznie pokazuje jak jedzie pijany kierowca. Najlepszą drużyną kobiecą okazała się załoga: Eliza Gwiazda i Kinga Zawodnik. Najlepsza drużyna męska to Mateusz Banasiuk i Stanisław Banasiuk.

Eliza Gwiazda Kinga Zawodnik
Eliza Gwiazda i Kinga Zawodnik, fot. Damian Żak

Dodatkową atrakcją był konkurs na hulajnodze elektrycznej z terenowymi nakładkami. Najlepszy okazał się Piotr Mróz znany z serialu “Gliniarze”. W VIP Cross wzięli udział również: Karol Strasburger, Przemysław Saleta, Anna Głogowska, Małgorzata Tomaszewska, Marcin Łopucki, Monika Mazur, Robert Wieteska, Laura Breszka, Łukasz Strzałka i Ewelina Ruckgaber.

Monika Mazur Dariusz Wieteska
Monika Mazur i Dariusz Wieteska, fot. Damian Żak

VIP Cross jest również promocją sportu off-road którego uprawianie uczy kierującego przewidywania zagrożenia na drodze, szybkiej reakcji i myślenia za kierownicą. Ważne jest również to, że sport ten należy uprawiać na specjalnie do tego przygotowanych torach, a nie rozjeżdżać drogi czy lasy, bo adrenalina jest taka sama.

VIP Cross 2022 Tomaszewska
Małgorzata Tomaszewska, fot. Damian Żak
Karolina Pilarczyk Vip Cross
Karolina Pilarczyk, fot. Damian Żak
Karol Strasburger Vip Cross
Karol Strasburger i Mateusz Banasiuk, fot. Damian Żak
ZOBACZ:  Aleksandra Żuraw nago pozuje w wannie!

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx