Przejdź do treści

Vinnie Jones dołącza do World of Tanks!

Vinnie Jones World of Tanks
Vinnie Jones, fot. mat. prasowy World of Tanks

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Vinnie Jones, gwiazdor ekranu i boiska, został ambasadorem wydarzenia Operacje Świąteczne 2024 w grze World of Tanks.

Vinnie Jones kolejnym twardzielem w World of Tanks! Seria gier World of Tanks (dostępnych na PC, konsolach i urządzeniach mobilnych) kontynuuje coroczną świąteczną tradycję zapraszając do współpracy wyjątkowego ambasadora-celebrytę. W tym roku znany brytyjski piłkarz i gwiazda filmowa Vinnie Jones (Vincent Peter Jones) jest gotowy, aby użyczyć swojej charyzmatycznej osobowości twardziela w wydarzeniu Operacje Świąteczne 2024 dostępnym w grze World of Tanks na wszystkich platformach.

Vinnie Jones pracował potajemnie jako prawa ręka świętego Mikołaja. Zajmował się tymi, którzy znaleźli się na „niegrzecznej liście”. Jednak w tym roku Vinnie nie jest tutaj, aby podarować swoją rózgę. Jest po to by złożyć wypowiedzenie świętemu Mikołajowi. Opuszcza swoje stanowisko, aby poszukać nowej szansy: zostać dowódcą w World of Tanks! Najpierw jednak wyruszy ze swoją załogą, aby odhaczyć ostatnie punkty na „niegrzecznej liście”.

Vinnie Jones w World of Tanks!

„To prawda, co mówią – na dobre porzucam swoje bombki, aby dołączyć do graczy World of Tanks w wyjątkowym wydarzeniu Holiday Ops 2024” – mówi Vinnie Jones, ex-prawa ręka Mikołaja, obecnie ambasador World of Tanks. „Moje dni „korygowania” osób na niegrzecznej liście to już przeszłość. Obecnie jestem dowódcą World of Tanks i to dopiero jest wesoła nowina!”.

Gracze będą mogli dołączyć do Vinniego Jonesa w garażu, gdzie będzie on przydzielał wyzwania i zadania wszystkim zainteresowanym czołgistom. Pomyślne ukończenie tych misji nagrodzi ich tematycznymi przedmiotami takimi jak inspirowane celebrytą skórki czołgów, emblematy, napisy, medale, unikalne dekoracje, awatary i nie tylko. Gracze WoT i WoT Modern Armor mogą również zrekrutować Vinniego do swoich załóg. Jego szorstki, charyzmatyczny głos będzie wspierał ich podczas zimowych bitew.

Wydarzenie Operacje Świąteczne 2024 rozpocznie się 1 grudnia. Gracze WoT na wszystkich platformach mogą dołączyć do Vinniego w tej świątecznej przygodzie.

Więcej informacji o wydarzeniu dostępne jest na oficjalnej stronie internetowej: holidayops.wargaming.net.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx