Przejdź do treści

Vienio podejmuje wyzwanie klimatyczne Zero Waste

Vienio, fot. Piętka Mieszko/AKPA

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Ile może pomieścić jedno słowo „Vienio”? Współzałożyciel legendarnej hip-hopowej grupy Molesta Ewenement, autor tekstów, aktor, dziennikarz, DJ, reżyser, producent, fit lover, podróżnik, miłośnik kuchni azjatyckiej, autor książki „Brzuchomówcy”, zajawkowicz, wegetarianin od 14 lat, propagator zdrowego stylu życia, miłośnik food tripów, społecznik, aktywista działający na rzecz ochrony planety, eco-freak oraz wyznawca filozofii zero waste, który uwielbia wyzwania i kocha celebrować życie.

Mowa o Piotrze Więcławskim, który zaprosił do swojej kuchni, w której podjął się nowego wyzwania w ramach akcji #niechżyjeplaneta. Na swoim Vlogu, publikowanym na portalu Onet.pl, „Vienio” będzie zachęcał, inspirował i nominował kolejne osoby do tego, by żyć w trochę lepszym świecie.

„Jestem przekonany, że w ciągu miesiąca można wyrobić w sobie, w swoim domu eco nawyki. Zdrowe gotowanie w stylu zero waste, zakupy raz w tygodniu, eliminacja jednorazowego plastiku ze swojego otoczenia, korzystanie ze słoików przy zakupach na bazarku zamiast foliówek lub z materiałowych worków, przetworzonych z kołdry, kawa z ulubionej kawiarni do swojego termo kubka. Podjąłem wyzwanie i będę „challengował” was, byście korzystali z eco w domu. Ja zacząłem zmiany od siebie. Jednorazówek do domu nie znoszę” – mówi „Vienio”.

Vienio, fot. Piętka Mieszko/AKPA
Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx