Przejdź do treści

VBS nagrał z Michałem Szczygłem, finalistą The Voice of Poland

VBS nagrał z Michałem
Fot. kadr z klipu "Lunapark"

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Wraz z premierą nowego albumu VBS „Lunapark” w sieci ukazał się promujący wydawnictwo teledysk zrealizowany do tytułowego singla. W numerze gościnnie pojawił się Michał Szczygieł – finalista programu The Voice of Poland.

Za realizację klipu „Lunapark” odpowiedzialny jest Maciek Głaz, w nagraniach udział wzięli Ewelina Łęczyńska, Emilia Kostyk i Mikołaj Litwińczuk. Wspólny utwór VBS’a (Victory Beat Studio) i Michała Szczygła możecie obejrzeć poniżej:

VBS ft. Michał Szczygieł – Lunapark | VBS nagrał z Michałem Szczygłem

„Jechałeś w życiu kiedyś tak szybko, że omal nie wypadłeś z torów? Wydawało Ci się, że byłeś tak wysoko, że mogłeś dotknąć Pana Boga, a jednocześnie upadek był bliżej niż dalej? Czy byłeś kiedyś w strasznym domu, który właśnie przez Ciebie stał się domem strachów? Albo czy robiłeś wśród znajomych za nieśmiesznego klauna z depresją? A może, ustrzeliłeś jej kiedyś misia a potem sam nosiłeś w sercu kule? Ja tak… i zabieram Ciebie ze sobą. Ta płyta to Twój bilet do lunaparku. Włóż do odtwarzacza i zapnij pasy. Życie to Lunapark!” – mówi o albumie VBS.

Album „Lunapark” ukazał się w limitowanym nakładzie 500 sztuk. Każdy egzemplarz jest numerowany. Wydawnictwo dostępne jest wyłącznie na: queshop.pl/lunapark.

VBS to pochodzący z Suwałk raper i producent. Mający zaledwie 22 lata artysta, ma już na swoim koncie wielomilionowe wyświetlenia. „Lunapark” to po albumach „Orange shower” i nagranym wspólnie z Przyłu „SUR” jego trzecia legalna płyta. Poza tytułowym singlem wydawnictwo promowały kawałki „Nad rozlanym Danielsem” i „Amnesia”.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx