Przejdź do treści

Uroczysta premiera filmu „Fucking Bornholm” za nami!

Fucking Bornholm
Anna Kazejak, Maciej Stuhr, Jaśmina Polak i Magnus Krepper, fot. Piotr Podlewski/AKPA

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Kamping, majówka, kryzys – „Fucking Bornholm” w reżyserii Anny Kazejak to tragikomiczny portret czterdziestolatków i pełna ironii opowieść o uwalnianiu się od oczekiwań innych. Reżyserka opowiada historię grupy przyjaciół, która wybiera się z dziećmi na tradycyjny wyjazd na długi weekend, który od lat spędzają na duńskiej wyspie Bornholm.

Incydent między dziećmi wywoła falę kryzysu w ich relacjach. Każda z par sprawia wrażenie szczęśliwej, ale czy tak jest naprawdę? Czy żyją pozorami? Widzowie będą mogli to sprawdzić na dużym ekranie od 6 maja. W warszawskim Kinie Muranów odbyło się spotkanie z twórcami oraz premierowy pokaz filmu. „Chcę, aby widzowie poczuli dawkę emocji. Gwarantuję, że będzie można się wzruszyć, ale również uśmiechnąć. Życzę sobie, aby każdy wyszedł z projekcji z jakimiś przemyśleniami” – powiedziała reżyserka Anna Kazejak.

W roli ojca zobaczymy Macieja Stuhra. „Jest to bardzo ciekawa, kameralna historia. Nasi bohaterowie poszukują przede wszystkim nici porozumienia i uczą się komunikacji między sobą. Mam nadzieję, że dla wielu widzów będzie to w pewnym rodzaju lekcja, ale również rozrywka” – powiedział aktor.

Na czerwonym dywanie pojawiła się Jaśmina Polak, która w filmie wciela się w rolę Niny. „Jestem pewna, że widzowie się zaskoczą, tym jak ta historia może rezonować. Film ma wydźwięk dość tragiczny, a jednocześnie jest komedią. Jestem bardzo szczęśliwa i wdzięczną, że miałam okazję tworzyć to dzieło, to dla mnie ogromne wyróżnienie” – przyznała Jaśmina.

Podczas premiery nie zabrakło również Grzegorza Damięckiego, którego zobaczymy w roli Dawida. „Ten film pokazuje nam, że człowiek może być dobry i że wszystko, co najlepsze jest jeszcze przed nami. To opowieść dla osób, które wątpią w to, czy można się na nowo urodzić” – zdradził Damięcki.

Podczas uroczystej premierze pojawili się również: Magdalena Popławska, Aleksandra Popławska, Marta Kuligowska, Magnus Krepper, Piotr Trojan, Jowita Budnik.

Fucking Bornholm
Maciej Stuhr, fot. Podlewski/AKPA
Fucking Bornholm
Jaśmina Polak, fot. Podlewski/AKPA
Fucking Bornholm
Magnus Krepper, fot. Podlewski/AKPA
Fucking Bornholm
Anna Kazejak, fot. Podlewski/AKPA
Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx