Przejdź do treści

Untold Tales prezentuje dwie nowe gry oraz zacieśnia współpracę z Varsav Game Studios

Untold Tales Varsav Game Studios
Fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Untold Tales ogłasza dwa nowe projekty w swoim portfolio. Pierwszym z nich jest gra stworzona we współpracy z brazylijskim Seize Studios, zatytułowana What The Duck. Tytuł ukaże się 9 listopada 2023 roku na platformach PC i Nintendo Switch. Ponadto, na fali sukcesu Everdream Valley, Untold Tales zacieśnia więzi z innym polskim wydawcą gier i inwestorem, Varsav Game Studios, stając się współwydawcą Giants Uprising na Steam. Untold Tales pomoże wydać grę w pełnej wersji 1.0.

What The Duck to przygodowa gra akcji RPG z elementami eksploracji, craftingu, walki i gier rytmicznych. Podczas gdy wszyscy wokół ciebie mogą przywoływać i kontrolować swoje potężne duchowe zwierzę, twoim z jakiegoś powodu jest… kaczka?

Wyrusz w podróż w poszukiwaniu zemsty i samoakceptacji wraz ze swoim dziwnym, kaczym zwierzęciem duchowym. Spróbuj zdobyć sławę w świecie, w którym władze mają ci z najsilniejszymi kompanami.

Untold Tales Varsav Game Studios
Fot. mat. prasowy

Eksploracja czeka

Cztery unikalne biomy pełne zadań, wrogów, zagadek, sekretów, minigier i innych postaci do napotkania. Zaprzyjaźnij się z innymi wojownikami oraz ich duchowymi zwierzętami, zdobywaj zasoby, ulepszaj swoją broń i umiejętności.

Skomplikowana walka

Weź udział w walce hack-and-slash, korzystając z szeregu broni, które można przełączać w czasie rzeczywistym, aby tworzyć wiele kombinacji. Łącz bronie z różnymi wzmocnieniami żywiołów, aby zyskać przewagę nad wrogami w walce. Przywołaj swojego kaczego kumpla, aby wspomógł cię własnymi atakami i mocami, czyniąc z was siłę, z którą należy się liczyć.

Untold Tales Varsav Game Studios
Fot. mat. prasowy

Craftuj w rytmie beat’u

Wytwarzaj broń w wyjątkowej, opartej na rytmie mini-grze rzemieślniczej. Im lepiej tworzysz w rytmie gry, tym silniejsza staje się twoja broń. Zbieraj i łącz różne zasoby, aby stworzyć najlepszy arsenał.

Twój nowy najlepszy przyjaciel

Tak, to dziwaczne kaczątko ma swój własny zestaw unikalnych umiejętności. Przejmij kontrolę nad swoim pierzastym przyjacielem, aby latać, pływać, rozwiązywać określone zagadki, uzyskiwać dostęp do niedostępnych obszarów i odkrywać różne sekrety. Przygarnij tego małego gościa jako swojego partnera i stań się niepowstrzymanym duetem.

O Giants Uprising

Giants Uprising to średniowieczna przygodowa gra akcji fantasy, pełna olbrzymów i nieograniczonej destrukcji! Wciel się w rolę potężnego Olbrzyma, który w końcu wyrywa się z niewoli, aby zemścić się na bezwzględnej rasie ludzkiej.

Untold Tales Varsav Game Studios
Fot. mat. prasowy
  • Poczuj, jak to jest być potężnym, nieustraszonym olbrzymem, który miażdży wszystko, co stanie mu na drodze.
  • Przerażaj ludzi i stań po kostki w ich krwi. Pokaż, kto jest najpotężniejszym Olbrzymem.
  • Odkryj trzymającą w napięciu opowieść o dwóch wyrzutkach – Rogbarze i Kiełbasie. Pomóż im się zemścić, wzniecić powstanie i uratować Olbrzymów.
  • Pokonaj wrogów w wymagających bitwach. Użyj prymitywnej broni i elementów otoczenia, aby pokonać ich potęgę militarną.
  • Rozkoszuj się czystą przyjemnością płynącą z ekstremalnej destrukcji, zrównując z ziemią każdy budynek.

Nowe tytuły są następstwem udanego roku dla Untold Tales, które konsekwentnie dostarcza najwyższej klasy gry niezależne graczom na całym świecie. W nadchodzących miesiącach gracze mogą spodziewać się jeszcze więcej różnorodnych produkcji, dzięki czemu Untold Tales stanie się miejscem docelowym do odkrywania prawdziwych perełek.

Untold Tales zaprasza graczy do śledzenia premiery What the Duck, Giants Uprising i innych wciągających tytułów w listopadzie tego roku. Studio można obserwować w mediach społecznościowych.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx