Przejdź do treści

Ulubieniec fanów The Office PL Darek Wasiak przejmuje Tik Toka!

Darek Wasiak The Office
Adam Woronowicz jako Darek Wasiak, fot. Canal+

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Ulubieniec fanów serialu The Office PL, charyzmatyczny pracownik Kropliczanki, największy obrońca tradycji i polskości, a także entuzjasta chodzenia po biurze w klapkach, czyli Darek Wasiak, założył Tik Toka. Czy polski internet jest gotowy na to trzęsienie ziemi? Premiera trzeciego sezonu The Office PL już 3 listopada w Canal+!

Jakie zagadnienia pracy w biurze poruszy Darek Wasiak? Jego cenne rady będą dotyczyć m.in. moralności w pozyskiwaniu papieru do domowej drukarki, doboru odpowiedniej garderoby, żeby zapewnić styl i szyk godny zaangażowanego pracownika, wskazówek, co należy zrobić z prezeską i psycholożką, czyli stosunku Darka do feminatywów, a nade wszystko – co ma wspólnego 200g salccesonu kieleckiego z realizacją w życiu zawodowym.

„Nie byłem przekonany do tego ustrojstwa, Tik Taka czy jak to tam, jak zresztą do tych wszystkich internetowych wynalazków. Ale Asia z Adamem zasugerowali mi, że jeśli to zrobię to miliony Polaków mogą zobaczyć jak krzewić polską kulturę i tradycję w biurze, walczyć z nikomu niepotrzebną nowoczesnością i zachować Boga, ojczyznę i honor nie tylko w sercu, ale również na biurku” – mówi Dariusz Wasiak, główny asystent CEO Kropliczanki.

@canalplusonline

młodzi, uwaga, tu Darek Wasiak, Kropliczanka, nic się nie bójcie młodzi, jestem na tiktaku! czołem pracy! Dariusz Wasiak

♬ oryginalny dźwięk – CANAL+ online – CANAL+ online
tiktok.com/@canalplusonline

Nowy sezon, nowi bohaterowie, a także… nowa Pani Prezes! Po zwycięstwie nad Michałem (Piotr Polak) w drugim sezonie o awans do centrali w Warszawie, Patrycja (Vanessa Aleksander) od razu przechodzi do działania, zarządzając wprowadzenie nowego napoju z logo Kropliczanki – energetyka. Stworzenie nowego produktu od zera to jednak bardzo ciężkie zadanie – trzeba wybrać logo brandu, wygląd puszki, znaną „twarz” do promocji, powiększyć zespół o nowych pracowników… Wszystko to wprowadza w popłoch i stres skład siedleckiego biura. Krótki deadline na realizację projektu to także test skuteczności Michała… Czy może to bardziej szukanie pretekstu do jego zwolnienia?

W The Office PL 3 za kamerę powraca Maciej Bochniak. Natomiast za scenariusz odpowiadają niezmiennie Łukasz Sychowicz, Jakub Rużyłło, Mateusz Zimnowodzki i Mateusz Płocha.

Premiera nowych odcinków już 3 listopada w Canal+ online i w Canal+ Premium.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

Zobacz również:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx