REALNEWS.PL - NIEZALEŻNY PORTAL INFORMACYJNY

Ultimate Games S.A. wydaje trzy nowe gry na Nintendo Switch

Fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Ships, Blindy oraz The Mims Beginning – to trzy nowe gry, które Ultimate Games S.A. wydaje na Nintendo Switch. Daty premier poszczególnych tytułów w cyfrowej dystrybucji ustalono na 5 listopada (Ships), 8 listopada (Blindy) oraz 11 listopada (The Mims Beginning).

Za konwersje i wydanie na Nintendo Switch trzech nowych gier odpowiada polska firma Ultimate Games S.A. Daty premier w cyfrowej dystrybucji (Nintendo eShop) ustalono odpowiednio na 5 listopada (Ships), 8 listopada (Blindy) i 11 listopada 2019 r. (The Mims Beginning).

Ships

To rozbudowany symulator, w którym można przejąć kontrolę nad trzema statkami specjalnego przeznaczenia (kontenerowiec, głębokomorska jednostka konstrukcyjna i półzanurzalny statek transportowy). Rozgrywka koncentruje się na wykonywaniu zróżnicowanych misji na wodach Morza Bałtyckiego. Tytuł pozwala graczowi np. na wydobywanie z dna morskiego wielkogabarytowych obiektów, transport i montaż wielkich instalacji morskich, a także przeprowadzanie misji ratunkowych. Ships oferuje w sumie 24 różnorodne misje, a rozgrywka obejmuje również m.in. rozbudowany system renowacji statków oraz tryb kontroli załogi.

Ships (Nintendo Switch): https://www.nintendo.com/games/detail/ships-switch/

Ships – Switch trailer

Blindy

Nietypowa platformówka 2D opierająca się na wyśrubowanych wyzwaniach. Decydującą rolę w rozgrywce pełni ciemność. Każdy poziom przynosi graczowi niemal pewną śmierć, a dotarcie do celu może wymagać licznych powtórzeń, dużej zręczności i dobrej pamięci. Blindy to łącznie 60 unikalnych poziomów do ukończenia, dostępnych w 4 różnych trybach gry. Jak tłumaczy twórca, ta unikalna platformówka nie gwarantuje sprawiedliwości, ale zapewnia poważne wyzwania.

Blindy (Nintendo eShop): https://www.nintendo.com/games/detail/blindy-switch/

Blindy – Switch Trailer

The Mims Beginning

Strategiczna gra typu „god-like”, osadzona w baśniowo-futurystycznej stylistyce. Zadaniem gracza jest poprowadzenie tytułowych Mimsów w mistyczną podróż przez galaktykę. Rozgrywka wyróżnia się dużym stopniem rozbudowania – lista aktywności obejmuje np. tworzenie kolonii, badania technologiczne, hodowanie zwierząt, walkę z różnymi zagrożeniami i korzystanie z boskich mocy. Twórcy ze studia Squatting Penguins przygotowali kilka różnych trybów gry oraz szerokie możliwości wpływania na losy Mimsów. W The Mims Beginning znaleźć można również m.in. system zróżnicowanych warunków pogodowych i klęsk żywiołowych, liczne sekrety czy też nawet mechanizm przewidywania przyszłości.

The Mims Beginning (Nintendo eShop): https://www.nintendo.com/games/detail/the-mims-beginning-switch/

The Mims Beginning – Switch Trailer
Google News
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

Zobacz również:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx