Przejdź do treści

Ukraiński bijok na gali GROMDA 10! Vasyl wraca do gry!

GROMDA 10 Vasyl
Vasyl, fot. GROMDA

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Vasyl Halych, zwycięzca drugiego wielkiego finału turnieju GROMDA, w którym po krwawym starciu pokonał Tomasza „Zadymę” Gromadzkiego, wraca do gry! Z kim zmierzy się ukraiński bijok na gali GROMDA 10?

„Vasyl” wystąpi na gali GROMDA 10. Jak mówią organizatorzy: „GROMDA to nie porno, że wielkość ma znaczenie. Tutaj nie jeden twardy bijok udowodnił, że jest w stanie powalić giganta nawet jednym ciosem. GROMDA to nie patologia, tutaj mimo, że mamy ulicznych wojowników, owszem czasem krnąbrnych i wulgarnych, ale prawdziwych i każdy z nich udawania w walce, że ma charakter i wielkie serducho do walki. GROMDA to nie gala sportów walki, to miejsce gdzie udowadniasz, że masz cohones, twardą szczękę i no po prostu jesteś prawdziwym sk*rwielem z krwi i kości”.

Na gali GROMDA 10 wystąpi również pogromca Krystiana „Tysona” Kuźmy, mistrz świata i pierwszy triumfator turniej GROMDA, Mateusz „Don Diego” Kubiszyn. NA „dziesiątce” zobaczymy również autora najszybszego nokautu w walkach na gołe pięści. „Gleba” ponownie stanie do walki i kolejny raz liczy na efektowny nokaut. Na gali GROMDA 10 zobaczymy najlepszych, najbardziej walecznych i charakternych bijoków. Bez kalkulacji. Po prostu idących na szaloną i krwawą wymianę. Przed nami niesamowicie ciekawy i mocny turniej walk na gołe pięści GROMDA.

Nie zabraknie oczywiście super fightów i nowych bitnych fighterów. Będzie nowa odjechana i mroczna oprawa oraz całkiem inny anturaż.

GROMDA 10 już 2 września. Kup PPV na GROMDA.tv. Limitowana pula biletów na eBilet.pl.

https://www.instagram.com/p/CgUo69jIbO1/
instagram.com/gromda.tv
Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx