UFC. ​Joanna Jędrzejczyk pokonała Michelle Waterson

Joanna Jędrzejczyk

Joanna Jędrzejczyk (16-3) pokonała Michelle Waterson (17-7) na gali UFC Fight Night 161, która odbyła się w miejscowości Tampa na Florydzie.

Pojedynek Jędrzejczyk z Waterson był walką wieczoru. Polka przewalczyła z Amerykanką 5 rund i wygrała dzięki jednogłośnej decyzji sędziów. Przebieg walki był niezwykle emocjonujący, według ekspertów był to jeden z najlepszych kobiecych pojedynków w UFC w ostatnich miesiącach. Jędrzejczyk po zwycięstwie z Waterson ponownie ma szansę na otrzymanie walki o mistrzowski tytuł, który straciła 4. listopada 2017 roku na gali UFC 217, przegrywając z Rose Namajunas. W rewanżowej walce na gali UFC 223 Polka ponownie nie dała rady “Thug” Rose. Były to jej pierwsze dwie porażki od kiedy jest na zawodowstwie.

Piękny front kick w wykonaniu Joanny Jędrzejczyk

Po walce z Waterson, Jędrzejczyk powiedziała: “Polska to mój kraj, ale Floryda to mój drugi dom. Dziękuję wszystkim za wsparcie, czas na walkę o pas. W tym sporcie nie ma przegranych, tutaj wszyscy zostawiają serce na sali treningowej. Ukłońcie się! Królowa wróciła”.

Read Previous

Gala FEN 28 marca odbędzie się w Lublinie

Read Next

Billy Bomber – polska gra logiczna debiutuje na Nintendo Switch

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *