Przejdź do treści

Uczestniczka The Voice of Poland, Daria Kowolik prezentuje nowy singiel i zapowiada debiutancki album

Daria Kowolik / fot. kadr z teledysku "Skrzydła W pół"

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Daria Kowolik to zdecydowanie najbardziej baśniowy głos trwającej jubileuszowej edycji talent show the Voice of Poland. Daria skradła serca jurorów i publiczności coverem „Bad Day” z repertuaru Daniela Powtera. Właśnie ukazał się teledysk do singla „Skrzydła w pół”, który zapowiada debiutancką płytę artystki.

Producentem singla „Skrzydła w pół” jest Piotr Skotnicki, który współpracował m.in z Edytą Górniak. „Z niecierpliwością odliczałam dni do 10 listopada tj. dnia premiery mojego singla „Skrzydła W Pół”! Chcę się dzielić tym, co gra mi w duszy z całym światem. Jest popowo, energetycznie i z pazurem. Jestem bardzo wdzięczna za możliwość tworzenia i czuję, że dostałam wiele przychylności od losu. Mam nadzieję, że uda mi się porwać słuchaczy w tą muzyczną podróż. Zapraszam do przesłuchań singla oraz bliższego poznania się na premierowym koncercie 29 listopada w sali widowiskowej Okęcie w Warszawie!” – mówi Daria Kowolik.

Daria dała się poznać szerszej publiczności jako uczestniczka talent show The Voice of Poland. Widzowie i jurorzy wspominają ją, jako artystkę posługującą się najbarwniejszym głosem jubileuszowego sezonu: „Masz baśniowy głos. Mianuję cię najsłodszym głosem tej edycji! (…) świetnie przechodzisz pomiędzy rejestrami” – Michał Szpak, „Masz coś takiego w głosie, że jak się zamyka oczy, to czuję się jak w baśni. To jest niesamowity wokal. Twój głos uspokaja, leczy” – Kamil Bednarek, „Mnie urzekła twoja czystość łapania dźwięków, czystość śpiewania, intonacja. To jest dar od Boga, ale jest to też twoja praca. Wydaje mi się, że śpiewasz świadomie” – Baron.

Daria swoją przygodę muzyczną zapoczątkowała już we wczesnych latach dziecięcych. Występowała z chórem „Amuz Gospel Choir” stworzonym przez dr Brian’a Fentressa oraz solo m.in na deskach Teatru Śląskiego w Katowicach, w Auli Koncertowej Akademii Muzycznej w Łodzi, w Amfiteatrze oraz Filharmonii Opolskiej. Absolwentka Akademii Muzycznej w Łodzi, z tytułem wokalistki estradowej. Prowadzi kanał internetowy na którym regularnie zamieszcza covery utworów jej idoli muzycznych oraz kompozycje stworzone w domowym zaciszu z bratem Fabianem.

Daria Kowolik – Skrzydła w pół. Zobacz teledysk:

Daria Kowolik – Skrzydła W Pół
Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx