Przejdź do treści

Tymex Boxing Night 19: Oskar Wierzejski pokonał „Brodacza”!

Fot. TVP Sport

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Oskar Wierzejski odniósł swoje piąte zwycięstwo na zawodowych ringach. Na gali Tymex Boxing Night 19 pokonał Łukasza „Brodacza” Załuskę po zaciętej 6. rundowej walce.

Obaj pięściarze zaczęli bardzo agresywnie. Łukasz Załuska atakował swojego rywala mocnymi prawymi sierpowymi, jednak Oskar Wierzejski bardzo mądrze się bronił. Szybko jednak zwolnili tempo pojedynku. Przez pierwsze rundy było widać różnicę prędkości. Wierzejski był bardziej dynamiczny. W 4. rundzie „Brodacz” zaczął niwelować tę przewagę Oskara. W piątej rundzie doszło do ciekawej wymiany ciosów. Najpierw Wierzejski trafił prawym prostym swojego rywala, następnie „Brodacz” zrewanżował mu się mocnym prawym sierpowym.

W szóstej rundzie doszło do chwilowego przerwania pojedynku, ponieważ Wierzejski otrzymał cios poniżej pasa. Szybko jednak doszedł do siebie. Pięściarze rzucili się na siebie z ogromną agresją. Sporo ciosów w ich wykonaniu było jednak niecelnych. Pod koniec ostatniej rundy Załuska zwolnił tempo. Był bardziej zmęczony od swojego oponenta. W pojedynku zaplanowanym na 6 rund, Oskar Wierzejski wygrał przez niejednogłośną decyzję sędziów (58-56, 56-58 i 58-56).

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx