Przejdź do treści

Tylko zwierzęta nie błądzą – pełna zwrotów akcji kryminalno-miłosna układanka w kinach od 6 listopada

Tylko zwierzęta nie błądzą zwiastun
Fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Rewelacja ubiegłorocznego MFF w Wenecji, nominowany do Cezarów, nowy film Dominika Molla to trzymająca w napięciu i pełna zwrotów akcji kryminalno-miłosna układanka.

Film „Tylko zwierzęta nie błądzą” oparty jest na bestsellerowej powieści kryminalnej Colina Niela wydanej w 2017 roku. W rolach głównych wystąpiły gwiazdy europejskiego kina: Denis Menochet („Dzięki Bogu”, „Bękarty wojny”), Damien Bonnard (’Nędznicy”, „Dunkierka”) oraz Valeria Bruni Tedeschi („Zwariować ze szczęścia”, „Isabelle i mężczyźni”). Film będzie można oglądać w kinach od 6 listopada br.

Fot. kadr z filmu „Tylko zwierzęta nie błądzą”

Zagadkowe zniknięcie kobiety podczas burzy śnieżnej sprawi, że pięcioro nieznajomych zostanie uwikłanych w tajemnicę, która wykracza daleko poza senne górskie miasteczko gdzieś we Francji.

Każda z postaci ma coś na sumieniu i najwyraźniej nie chce dzielić się wszystkimi swoimi sekretami. Większość z nich to idealiści, którzy marzą o ucieczce od szarej rzeczywistości, odnalezieniu miłości czy spełnienia. Łączy ich poczucie frustracji oraz nietypowa sytuacja, w jakiej się znaleźli.

Poświęcone poszczególnym bohaterom rozdziały filmu obrazują nie tylko różne punkty widzenia na temat samego zaginięcia Evelyn, ale stopniowo odkrywają też zależności między nimi. Kolejne elementy tej oryginalnej układanki zaczynają do siebie pasować.

Nowy film Dominika Molla, znanego w Polsce z takich obrazów jak „U pana Marsa bez zmian”, „Leming” czy „Mnich” to oparty jest na bestsellerowej powieści kryminalnej autorstwa Colina Niela. Prezentując kolejne punkty widzenia bohaterów na tajemnicę, Moll umiejętnie gubi tropy i steruje uwagą widza, zapewniając mu zarówno pełną napięcia intrygę, jak i ekranową rozrywkę.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

Zobacz również:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx