Przejdź do treści

Twórcy soulslike’owego Achilles: Legends Untold startują z serią filmów o swojej nadchodzącej grze

Achilles Legends Untold twórcy
Fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dark Point Games, aktualnie pracujące nad swoją debiutancką grą, wystartowało z serią filmów, które pozwolą graczom oczekującym premiery Achilles: Legends Untold dowiedzieć się więcej na temat studia oraz samej produkcji. Pierwszy odcinek jest już dostępny na kanale i mediach społecznościowych toruńskiej ekipy.

W odcinku rozpoczynającym serię Paweł Waszak, prezes oraz główny projektant w Dark Point Games, opowie czym dla niego jest studio, o poprzednich doświadczeniach swojego zespołu oraz dlaczego wybrano taki tytuł gry. Poza tym z materiału możemy dowiedzieć się czemu zdecydowano się na wykorzystanie mechanik znanych z gier soulslike, a także o planach na najbliższą przyszłość. Kolejne odcinki będą się pojawiać regularnie na kanale YouTube studia Dark Point Games i będą skupiać się głównie na grze. Wszyscy wyczekujący premiery dowiedzą się więcej na temat lokalizacji Achilles: Legends Untold oraz innych elementów rozgrywki.

Achilles Legends Untold twórcy
Fot. mat. prasowy

Achilles: Legends Untold to zapowiedziana na I kwartał 2022 roku izometryczna gra RPG akcji, która z pewnością całymi garściami czerpie inspiracje z gatunków soulslike oraz hack&slash. Zaoferuje przyjemną rozgrywkę dla osób, które wcześniej nie miały do czynienia z tego typu gatunkami, a jednocześnie będzie wypełniona wymagającymi wyzwaniami, które z pewnością zadowolą doświadczonych graczy. Tytułowy bohater, Achilles, będzie posługiwać się różnorodnym orężem, począwszy oczywiście od miecza, przez m.in. toporek i włócznię, na dwuręcznym toporze bojowym skończywszy. W grze, poza kampanią single-player, dostępny będzie także tryb kooperacji, w którym gracze będą mogli wspólnie przemierzać tajemnicze lochy.

Achilles Legends Untold twórcy
Fot. mat. prasowy

Achilles: Legends Untold zadebiutuje na platformie Steam w I kwartale 2022 r. w ramach wczesnego dostępu. Gra w serwisie Steam: https://store.steampowered.com/app/1314000/Achilles_Legends_Untold/.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

Zobacz również:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx