Trash Sailors wyruszyli na pełne morze!

Trash Sailors
Fot. mat. prasowy

Trash Sailors, ręcznie rysowana kooperacyjna gra żeglarska, w której odkrywcy poruszają się po zakręconych wodach pełnych śmieci, wypływa w morze na Steam, Epic Games Store i GOG. Deweloperzy z fluckyMachine i wydawca tinyBuild wzywają wilki morskie z PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One i Nintendo Switch, aby dołączyły do załogi w 2022 roku.

Świat, dotknięty przez tsunami śmiecenia, jest teraz, jak okiem sięgnąć, otoczony odpadkami. Kanapy, krzesła, telewizory i inne przedmioty gromadzą się i zalegają aż po horyzont. Zbierz do czterech członków załogi w trybie online lub lokalnym. Wszystko po to, aby oczyścić morza z Roborekinów, Śmieciokrakenów i innych zdradzieckich morskich bestii. Nie pozwól im zatopić tratwy lub, co gorsza, zjeść całej załogi!

Śmieci są kluczem do przetrwania. Wykorzystaj je do naprawy tratwy i produkcji paliwa na dalszą podróż. Wyławiaj przydatne przedmioty, które inni wyrzucili podczas żeglugi przez zatopione miasta, zamarznięte morza i zapomniane bagna. Zarzucaj szerokie sieci, aby zbierać pirackie mapy odblokowujące nowe poziomy i skrzynie skarbów wypełnione złotymi śrubkami. Za te cenne łupy można kupić broń, taką jak pistolety laserowe. Pomogą one odeprzeć fale potężnych wrogów. Można również kupić reflektory odstraszające olbrzymie pająki.

Trash Sailors – trailer

Siłą każdego pirata jest załoga, która go otacza. Wszystkie ręce na pokład! Przydzielaj zadania, aby upewnić się, że tratwie nigdy nie zabraknie paliwa, nie zderzy się z innymi łodziami i budynkami lub, co gorsza, nie zostanie zjedzona przez głodne krokodyle. Szansa na przetrwanie tkwi w pracy zespołowej!

Przetrwaj najcięższe zadanie – spróbuj utrzymać przyjaźnie. Trash Sailors to zakręcona przygoda, która wystawia na próbę nawet największych kumpli. Ta fantastyczna zabawa łączy w sobie kreskówki i morskie opowieści, tworząc imprezową atmosferę śmiechu dla wszystkich, niezależnie od ich wieku.

Trash Sailors
Fot. mat. prasowy

Trash Sailors już dostępne!

Gra Trash Sailors jest już dostępna na Steam, Epic Games Store i GOG dla Windows PC w cenie 71,99 zł. Premierę gry na platformach PS 5, PS 4, Xbox Series X|S, Xbox One oraz NS zaplanowano jest na 2022 rok.

ZOBACZ:  Viro Move - graj, trenuj, ruszaj się i żyj intensywnie!

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx