Train Station Renovation debiutuje na konsolach Xbox

Train Station Renovation Xbox
Fot. mat. prasowy

OBSERWUJ NAS:

Po premierach na PC i Nintendo Switch Train Station Renovation debiutuje na konsolach Xbox. To symulator renowatora opuszczonych dworców i starych pociągów, który wyróżnia się także m.in. elementami ekonomicznymi. Datę premiery na konsolach Xbox One oraz Xbox Series X/S ustalono na 2 czerwca br.

Train Station Renovation to gra polskiego studia Live Motion Games, która w ubiegłym roku zadebiutowała na PC, a niedawno pojawiła się też na Nintendo Switch. Symulator spotkał się z dobrym przyjęciem graczy – odsetek pozytywnych recenzji na platformie Steam sięga obecnie 83 proc. Za wydanie gry na Xbox One odpowiada Ultimate Games S.A. W ramach wstecznej kompatybilności tytuł działa również na Xbox Series X/S.

W Train Station Renovation rozgrywka, oparta na widoku z perspektywy pierwszej osoby, koncentruje się głównie na renowacji opuszczonych i zniszczonych stacji kolejowych, a także zdezelowanych pociągów. Twórcy przygotowali wiele narzędzi i opcji naprawiania oraz dekorowania stacji. Można korzystać np. z łomu, wałka do malowania czy klucza naprawczego.

Train Station Renovation – Xbox Trailer

Łącznie gracze mają do dyspozycji 15 zróżnicowanych stacji kolejowych – od niewielkich obiektów na terenach wiejskich do dużych stacji w wielkich miastach. Symulator wyróżnia się także rozbudowanym systemem ekonomicznym oraz możliwościami zdobywania nowych umiejętności.

Train Station Renovation Xbox
Fot. mat. prasowy

„Train Station Renovation to gra oferująca spokojną i relaksującą rozgrywkę. Możemy tutaj zająć się przywracaniem stacjom kolejowym oraz pociągom utraconej chwały. Zabawę świetnie uzupełniają system rozwoju umiejętności oraz nadające grze dodatkowego realizmu opcje ekonomiczne” – mówi COO Ultimate Games S.A., Rafał Jelonek.

Train Station Renovation – główne cechy:

  • dworcowo-kolejowe renowacje;
  • relaksująca rozgrywka;
  • 15 zróżnicowanych stacji kolejowych;
  • wiele narzędzi i sprzętu;
  • rozbudowany system ekonomiczny.

Datę premiery Train Station Renovation na Xbox One i Xbox Series X/S ustalono na 2 czerwca 2021 r.

ZOBACZ:  Car Mechanic Simulator Classic już dostępny na Xbox One

Train Station Renovation (Microsoft Store): https://www.microsoft.com/pl-pl/p/train-station-renovation/9nbld556hwx3

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx
()
x