Przejdź do treści

Total War Saga: Troy za darmo w Epic Games Store!

Fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Epic Games Store przyszykował dla swoich użytkowników kolejną prawdziwą bombę! W maju gracze mogli za darmo zaopatrzyć się na niej w GTA 5, a teraz mogą zgarnąć także za free Total War Saga: Troy.

Total War Saga: Troy na Epic Games Store będzie dostępne za darmo do godziny 14:59 (14 sierpnia). Gra studia Creative Assembly będzie na wyłączność dla EGS przez najbliższy rok.

Total War: Troy trailer

Inspirowana Iliadą – porywającym eposem Homera o miłości i rozlewie krwi – Total War Saga: Troy skupia się na historycznym konflikcie znanym jako wojna trojańska, ożywiając go jak nigdy wcześniej. Troy zgłębia ten legendarny konflikt zarówno z greckiej, jak i trojańskiej perspektywy. Usuwa kolejne warstwy mitów i legend, aby odkryć realia, które mogły być jego przyczyną.

Fot. Total War Saga: Troy

Zbuduj imperium epoki brązu

Dzięki znanej z serii A Total War mieszance efektownego, turowego zarządzania imperium, ze spektakularnymi bitwami w czasie rzeczywistym, Twoje działania mogą zmienić bieg wojny. Zbuduj swoje imperium poprzez strategię, umiejętności rządzenia krajem, dyplomację oraz wojnę totalną, kontynuując swoje podboje tej obszernej, epickiej rekonstrukcji terenów śródziemnomorskich z czasów epoki brązu.

Fot. Total War Saga Troy

Link do strony z grą w serwisie Epic Games Store: https://www.epicgames.com/store/pl/product/a-total-war-saga-troy/home

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google