Przejdź do treści

„Top Gun: Maverick” – soundtrack z filmu jest już dostępny!

Top Gun Maverick soundtrack
Fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

„Top Gun: Maverick” można oglądać w polskich kinach, a w sklepach i serwisach cyfrowych dostępny jest soundtrack z dzieła, które zbiera rewelacyjne recenzje oraz reakcje widzów.

Na ten sequel musieliśmy czekać ponad 35 lat, ale warto było. „Top Gun: Maverick” jest nie tylko rewelacyjnym filmem, ale także – w opinii wielu krytyków i widzów, którzy mieli już okazję obejrzeć dzieło – przebija pierwszą część!

„Top Gun” z 1986 pokochano nie tylko za zapierające dech w piersi sceny powietrznych akrobacji czy pełnego zawadiackiego wdzięku Toma Cruise’a, ale również za ścieżkę dźwiękową. Kompozycje z tamtego soundtracku, jak również piosenki stworzone specjalnie na potrzeby filmu, biły wszelkie rekordy popularności. „Top Gun: Maverick” również może poszczycić się muzycznymi perełkami.

Jedną z nich jest pierwszy singiel promujący cały soundtrack, czyli epickie „Hold My Hand” Lady Gagi. Artystka wyprodukowała utwór wspólnie z BloodPop i Benjaminem Rice’em. Magazyn „Vanity Fair” z miejsca ogłosił, że piosenka daje Lady Gadze czołowe miejsce w wyścigu po Oscara.

Lady Gaga – Hold My Hand:

Lady Gaga – Hold My Hand

Kolejną zapowiedzią albumu z muzyką z „Top Gun: Maverick” było przepełnione radością „I Ain’t Worried” OneRepublic. Utwór wyprodukowali Ryan Tedder, Brent Kutzle, Simon Oscroft i Tyler Spry. OneRepublic wykona piosenkę w dniu premiery filmu i ścieżki dźwiękowej w programie „The Tonight Show Starring Jimmy Fallon”.

OneRepublic – I Ain’t Worried:

OneRepublic – I Ain’t Worried

Połączenie klasyków z pierwszej części, nowych piosenek i utworów skomponowanych na ścieżkę dźwiękową sprawia, że „Top Gun: Maverick” odzwierciedla przeszłość, teraźniejszość i przyszłość jednocześnie. Wielbiciele filmu z 1986 będą zachwyceni ponowną obecnością „Danger Zone” Kenny’ego Logginsa czy nową wersją „Great Balls of Fire” – tym razem w wykonaniu Milesa Tellera, który w nowym filmie wciela się w rolę syna Goose’a. Na album trafiły nowe kompozycje Lorne’a Balfe’a, Harolda Faltermeyera i Lady Gagi oraz Hansa Zimmera. Pełna tracklista poniżej.

Top Gun: Maverick – ścieżka dźwiękowa:

 1. Main Titles (You’ve Been Called Back to Top Gun)
 2. Danger Zone by Kenny Loggins
 3. Darkstar
 4. Great Balls of Fire (Live) by Miles Teller
 5. You’re Where You Belong / Give ‘Em Hell
 6. I Ain’t Worried by OneRepublic
 7. Dagger One is Hit / Time to Let Go
 8. Tally Two / What’s the Plan / F-14
 9. The Man, the Legend / Touchdown
 10. Penny Returns – Interlude
 11. Hold My Hand by Lady Gaga
 12. Top Gun Anthem
Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

Zobacz również:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx