„Top Gun: Maverick” – premiera filmu za nami!

Top Gun Maverick premiera
Karolina Korwin-Piotrowska, Luna, Jacek Koman, fot. Piotr Podlewski/AKPA

W IMAX Cinema City Sadyba w Warszawie odbyła się premiera gorąco oczekiwanego filmu sensacyjnego „Top Gun: Maverick” z Tomem Cruisem w roli głównej.

Przed seansem odbyła się gala, na której pojawiło się wiele znanych gości ze świata filmu i kultury, m.in.: Szymon Hołownia z żoną, Rafał Zawierucha z partnerką, Karolina Korwin-Piotrowska, Modny Tata czyli Michał Będźmirowski, Mateusz Damięcki z żoną, Jacek Koman, Jan Dąbrowski z Sylwią Przybysz, piosenkarka Luna czy plakacista Andrzej Pągowski.

Film „Top Gun: Maverick” to sequel filmu „Top Gun” z 1986 roku. Pete „Maverick” Mitchell czyli Tom Criuse jest na szczecie kariery pilota. 30 lat w służbie amerykańskiej marynarki wojennej przyniosły mu same zaszczyty – jest mistrzem wśród pilotów, testuje nowoczesne samoloty, staje na czele grupy specjalnej, szkolącej uczestników do misje specjalnej, jakiej jeszcze na świecie nie było. Podczas szkoleń okazuje się, że musi stawić czoła niepewnej przyszłości i zmierzyć się ze swymi lękami i demonami.

W filmie zagrała gwiazdorska obsada, m.in. Jennifer Connelly, Val Kilmer, Ed Harris, Miles Teller czy Jon Hamm. Wart dodać, że światowa premiera filmu była wielokrotnie przekładana przez pandemię.

Top Gun Maverick premiera
Jacek Koman, fot. Podlewski/AKPA
Top Gun Maverick premiera
Paulina Andrzejewska i Mateusz Damięcki, fot. Piotr Podlewski/AKPA
Luna piosenkarka
Luna, fot. Podlewski/AKPA
Top Gun Maverick premiera
Karolina Korwin-Piotrowska, fot. Podlewski/AKPA
ZOBACZ:  "Młody Ahmed" najnowszy film braci Dardenne w kinach od 6 grudnia 2019

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx