Przejdź do treści

Tools Up! pojawi się już w grudniu – kanapowa gra kooperacyjna dla każdego!

Fot. Tools Up!

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

All in! Games ogłosiło, że Tools Up!, gra stworzona przez The Knights of Unity, zadebiutuje już 3 grudnia. Zbierzcie drużynę składającą się nawet z czterech graczy i współpracujcie (albo nie!), by wyremontować mieszkania na PC, Xbox One, PlayStation 4 i Nintendo Switch. Czas chwycić za plany, zwołać przyjaciół i brać się do pracy!

Wyobraźcie sobie, że remontujecie z przyjaciółmi mieszkanie. Niełatwe zadanie, prawda? Dzięki tej szybkiej i zabawnej grze możecie sprawdzić w praktyce, jak wam pójdzie. Tools Up! pozwala na kanapową rozrywkę do czterech graczy, którzy będą malować ściany, zrywać tapety i przesuwać meble oraz, oczywiście, walczyć z czasem, żeby nie było zbyt łatwo. Pamiętajcie, by w trakcie tej krzątaniny sobie też nie przeszkadzać!

Wyburzajcie ściany, kładźcie płytki i dzielcie się narzędziami czy materiałami, licząc na to, że zostawicie to miejsce w lepszym stanie, niż je zastaliście. To takie proste, że nic nie może pójść źle! Chociaż…

Tools Up! | Official Release Date Trailer 2019 | (PC, XBOX, PS4, Nintendo SWITCH)

Co cię czeka w Tools Up!?:

  • Przeszedłeś już kampanię? Tryb imprezy pozwoli ci wybrać dowolny poziom i wykończyć go tak, że mucha nie siada. Pokaż, na co cię stać. Wciel się w majstra z prawdziwego zdarzenia.
  • Zabawna i wesoła rozgrywka wymaga odpowiedniego stylu graficznego – to wszystko znajdziesz w Tools Up!
  • Boisz się, że zepsujesz zabawę pozostałym graczom? Niepotrzebnie! Tools Up! pozwala ci zająć się dowolną częścią remontu! Wielozadaniowość? Świetnie! Samo przestawianie mebli? To też jest super! Rób to, w czym czujesz się najlepiej.
  • Pamiętaj, że tylko posiadacz planu może zmieniać kąt kamery. Wykorzystaj to dla dobra ogółu… albo napsuj innym krwi! Śmiało, niech zapanuje chaos!
  • Podrzucaj przedmioty graczom w innych pokojach! Tylko pamiętaj, żeby po wszystkim posprzątać.
  • Przerzucaj do pokojów… innych graczy! Zabawa przede wszystkim. Trzaskaj też salta! Rozbaw pozostałych!
  • Każda misja z kampanii dostępna jest w Trybie imprezy dla ciebie i twoich przyjaciół, byście mogli je opanować do perfekcji! Wiemy, że potraficie!
  • Liczysz na lód lub ogień? Nie? To błąd! Poziomy i otoczenie w Tools Up! są naprawdę zróżnicowane. Spodziewaj się także zmiennej pogody, która ma wpływ na twój mały plac budowy.
Screen z gry Tools Up!

Tools Up! w serwisie Steam: https://store.steampowered.com/app/1004490/Tools_Up/

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

Zobacz również: