Przejdź do treści

Tool powraca do Europy z wiosenną trasą koncertową

Tool trasa koncertowa
Fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Tool powraca do Europy na długo wyczekiwaną wiosenną trasę koncertową. Obejmuje ona, m.in. występy w londyńskiej The O2 Arena, sztokholmskiej Tele2 Arena i paryskiej Accor Arena. Zespół zagra również na festiwalach Graspop Metal Meeting, Tons of Rock i CopenHell.

Informacje o europejskiej trasie koncertowej są następstwem szczególnie pracowitego okresu dla muzyków z Los Angeles, w składzie: Danny Carey, Justin Chancellor, Adam Jones i Maynard James Keenan. Artyści są obecnie w trakcie tournée po Ameryce Północnej trwającego do lutego przyszłego roku. W ciągu ostatnich pięciu miesięcy Tool wystąpił na festiwalach: Aftershock, Welcome to Rockville, Louder Than Life i Sonic Temple Arts & Music, a także na jedynym w swoim rodzaju wydarzeniu Power Trip, które Metal Hammer opisał jako: „roztapiający umysł, triumfalny pokaz tego, jak wyjątkowa jest ich sztuka, transcendentalne doświadczenie, które przekracza granice gatunku”.

Bilety na wszystkie koncerty będą dostępne w najbliższy piątek, 17 listopada o godzinie 10:00. Członkowie Tool Army mają możliwość zakupu biletów od 14.11 od godz. 10:00 w ramach specjalnej przedsprzedaży dla klubowiczów. W jej ramach będzie również dostępna ograniczona liczba pakietów VIP, które od 17.11 będą dostępne w sprzedaży ogólnej. Wybrane pakiety obejmują: bilety premium, dostęp do sound check ze zdjęciem grupowym, ekskluzywne gadżety i nie tylko. Więcej informacji można znaleźć na stronie https://www.toolband.com/vipeuuk. Bilety na koncerty dostępne są na Toolband.com.

Na wszystkich europejskich koncertach (poza festiwalami) jako gość specjalny wystąpi zespół Night Verses. Sprzedaż ogólna rozpocznie się w piątek, 17 listopada o godz. 10:00 na LiveNation.pl.

Tool trasa koncertowa
Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

Zobacz również:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx