Tony Yoru prezentuje klip “Mgli” i świętuje 400 tysięcy odtworzeń albumu “Zorze”

Fot. mat. prasowy

OBSERWUJ NAS:

Niespełna miesiąc po premierze debiutanckiego albumu “Zorze” wrocławskiego artysty Tonego Yoru jego album może pochwalić się ponad 430 tysiącami odtworzeń na Spotify. Z tej okazji ukazał się klip do utworu “Mgli”, który poza singlami był najchętniej słuchany przez jego fanów.

“Mgli” jest balladą opowiadającą o bagatelizowaniu naszych przyzwyczajeń i obowiązków. Zarówno tych dotyczących naszych osobistych i z pozoru mało ważnych spraw, jak i tych globalnych dotyczących nas wszystkich. Tony Yoru refleksyjnie opowiada o tuszowaniu rzeczywistości i unikania stawienia czoła problemom. Utwór świetnie łączy kontrast refleksyjnego tekstu z pozytywnymi brzmieniami.

Tony Yoru – Mgli:

Tony Yoru – Mgli

Za klip do “Mgli” odpowiedzialny jest Dominik Cebula znany szerzej jako moher. Gdański filmowiec odpowiedzialny jest za produkcje dla czołówki polskiej sceny hip-hopowej. Praca z alternatywną muzyką Tonego jest dla niego wyjściem ze swojej strefy komfortu i możliwością rozwoju na nowym gruncie.

Album “Zorze” zadebiutował na Oficjalnej Liście Sprzedaży 28 stycznia tego roku na 25. miejscu. W tym samym czasie, Tony Yoru pojawił się również w zestawieniu „10 artystów, którym warto przyglądać się w 2021 roku” Red Bull Music. W trakcie promocji swojego wydawnictwa gościnnie pojawił się na najnowszych albumach Tymka, Gedza, Wac Toja oraz Przyłu.

ZOBACZ:  Netta prezentuje utwór Boba Dylana "Times They Are A-Changin"!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx
()
x