Tomasz Jakubiak nowym jurorem programu „MasterChef Junior”

Tomasz Jakubiak MasterChef Junior
Michel Moran, Anna Starmach, Tomasz Jakubiak, fot. Filip Radwański/AKPA

W Krakowie trwają nagrania do siódmego sezonu programu „MasterChef Junior”, który zadebiutuje na antenie TVN wiosną 2022 roku. Debiut będzie nawet podwójny, ponieważ do zespołu jurorskiego – zamiast Mateusza Gesslera – dołączył Tomasz Jakubiak.

To świetny kucharz i dziennikarz kulinarny, znany ze swoich popularnych programów „Sztuka mięsa” w Food Network, czy „Jakubiak rozgrywa Polskę”, „Jakubiak w sezonie” i „Jakubiak lokalnie” w Canal+ Kuchnia. Nowy juror zdążył się już wkraść w łaski „starych” jurorów: Anny Starmach i Michela Morana, którzy oceniają talenty młodych adeptów sztuki kulinarnej.

Dla nowego jurora nie jest to pierwsza wizyta w słynnej kuchni MasterChefa. Jesienią tego roku pojawił się bowiem gościnnie w jednym z odcinków jubileuszowej edycji show. Podczas ostatniego nagrania jurorzy świetnie się bawili. Wszyscy wystąpili w roli farmerów, dostarczających zdrową żywność – soczyste i aromatyczne pomidory, papryki, sałatę. Przy okazji mogli też poczuć dziecięcą radość, pozując do zdjęć na małych traktorkach. Zabawa była przednia!

Tomasz Jakubiak MasterChef Junior
Tomasz Jakubiak, fot. Filip Radwański/AKPA
ZOBACZ:  Joanna Trzepiecińska, Kacper Ruciński i Julia Kamińska na planie programu "Mask Singer"

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx
()
x