REALNEWS.PL - NIEZALEŻNY PORTAL INFORMACYJNY

To jest Cosmos – posłuchaj utworu „Twoje ukryte tatuaże”!

Cosmos Twoje ukryte tatuaże
Fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Cosmos, czyli formacja Karola Kudrzyckiego i Mateusza Makowskiego prezentuje nowy utwór „Twoje ukryte tatuaże”. Jest to kolejny świetny, energetyczny singiel do tego duetu.

„Twoje ukryte tatuaże” to dość intymny kawałek, o miłosnym zabarwieniu. Subtelne aluzje, zgrabne metafory budują nastrój letniego romansu. W tym kawałku jest lekkość, jest wakacyjna energia, wibrujący rytm. Tekst uzupełnia brzmienie przywodzące na myśl właśnie lato. „Twoje ukryte tatuaże” to rytmiczny, nieco elektroniczny, oparty na inspiracji hip-hopem numer.

To kolejny świetny utwór Cosmosu. Panowie mają już na koncie kilka świetnie przyjętych singli, w tym „Kino”, które zagościło na antenie kilkunastu rozgłośni radiowych, a także utwór „Droga Pani” – popularny w serwisie Spotify i goszczący na wielu playlistach wydawców. „Twoje ukryte tatuaże” kontynuują tą świetną passę i niewątpliwie zagoszczą w wielu wakacyjnych miejscówkach.

Cosmos to duet Karola Kudrzyckiego oraz Mateusza Makowskiego. Muzycy poruszają się w nurcie pop-rocka, choć w ich muzyce nie brakuje alternatywnych, funkowych i elektronicznych brzmień. Ich utwory gościły na antenach wielu polskich rozgłośni radiowych, zespól ma na koncie także wspólne występy z takimi artystami, jak Paweł Domagała, Organek i O.S.T.R..

Google News
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

Zobacz również:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx