REALNEWS.PL - NIEZALEŻNY PORTAL INFORMACYJNY

Thief Simulator VR: Greenview Street obdarowuje swoich graczy nową aktualizacją tuż przed Nowym Rokiem!

Thief Simulator Greenview Street
Fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Od czasu swojej premiery w lipcu Thief Simulator VR: Greenview Street otrzymuje regularne aktualizacje. Tuż przed świętami deweloperzy z 3R Games udostępniają kolejną, która wprowadza nowe funkcje, usprawnia już istniejące oraz wprowadza dodatkową, darmową zawartość.

Nawiązując do poprzedniej aktualizacji, w której zaimplementowano możliwość demontażu skradzionych aut, deweloperzy z 3R Games zdecydowali się wprowadzić nową lokalizację – Junkyard. Gracz będzie w stanie sprzedawać tam rozebrane części. Fani Thief Simulator VR: Greenview Street zyskali także możliwość personalizacji pojazdów według własnego uznania. Ponadto do demontażu udostępniono nowy samochód. W grze pojawiła się także trampolina, która z pewnością spodoba się osobom chcącym przetestować swój błędnik w warunkach ekstremalnych.

Aktualizacja do Thief Simulator VR: Greenview Street

Jednym z ważniejszych elementów nowej aktualizacji jest usprawnienie grafiki oraz klarowny podział na dzień i noc. Grafika została udoskonalona dzięki poprawieniu cieniowania co w znacznym stopniu przekłada się na wrażenia gracza. Ponadto zaimplementowany został nowy system dźwięku 3D, pozwalający na lepsze lokalizowanie NPC, co przekłada się na sprawniejsze skradanie się gracza podczas poszukiwania łupów.

Uzupełnieniem tego jest wprowadzenie poprawek ułatwiających skanowanie mieszkańców w celu poznania ich rutynowych zachowań. Ułatwi to pozostawanie w ukryciu i zmniejszy szanse na zostanie zauważonym. Ulepszono również funkcję hakowania – wszystko po to, aby poprawić doświadczenia płynące z gry.

Nowa aktualizacja do Thief Simulator VR: Greenview Street umożliwia korzystanie z wielu profili na jednym urządzeniu, a także zapisywanie ich w chmurze. Ułatwi to przełączanie się między domownikami i pozwoli wielu użytkownikom grać na jednym urządzeniu.

3R Games bezustannie dostarcza nowe aktualizacje i nie ma zamiaru przestać. Twórcy pracują nad nowymi obszarami i unikalną zawartością, która będzie dostępna dla osób posiadających wersję gry na Quest 2.

Google News
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx