REALNEWS.PL - NIEZALEŻNY PORTAL INFORMACYJNY

The Smashing Pumpkins prezentują finałowy akt trylogii „Atum”!

The Smashing Pumpkins Atum
Fot. The Smashing Pumpkins YouTube

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dziś ukazał się długo oczekiwany album The Smashing Pumpkins zatytułowany „Atum”. Płyta jest kontynuacją albumów „Mellon Collie and the Infinite Sadness” z 1995 roku oraz „Machina/Machine of God” z 2000 roku.

Zawierający 33 utwory w 3 aktach album „Atum” został napisany i wyprodukowany przez Corgana w ciągu ostatnich 4 lat. Kolejne single promujące „Atum” („Beguiled”, „Empires” i „Spellbinding”) robią furorę w stacjach radiowych na całym świecie. Najnowszym singlem promującym album jest utwór „Fireflies”.

The Smashing Pumpkins niedawno ogłosili The World is a Vampire – składającą się z 26 koncertów trasę po Ameryce Północnej. Na trasie pojawią się goście specjalni Interpol, Stone Temple Pilots i Rival Sons, a także najwięksi mistrzowie z National Wrestling Alliance (NWA), którzy będą rywalizować w większości miast.

„Gdy dorastałem, wiedziałem, że istnieją zespoły takie jak Siouxsie and the Banshees i The Cure, co oznaczało, że było miejsce dla ludzi takich jak ja. O tym jest The World Is A Vampire. Wspieraj poczucie wspólnoty – jeśli nie pasujesz, należysz tutaj. Chodzi o wspólne doświadczenie i szacunek dla innych, ale ostatecznie o dobrą zabawę. Prawdziwy alternatywny festiwal, na którym my wszyscy samozwańczy dziwacy i outsiderzy świata możemy się spotkać i zrobić imprezę” – komentuje Billy Corgan.

Zanim w 1988 roku The Smashing Pumpkins po raz pierwszy pojawili się na scenie, świat nie słyszał zespołu takiego jak oni. Połączyli rock, pop, metal, gotyk, psychodelię i elektronikę tworząc własny kalejdoskop melodii i inteligentnych piosenek. W momencie powstania ich brzmienie było inne od wszystkich i takie jest do dziś. Do tej pory sprzedali ponad 30 milionów albumów na całym świecie.

The Smashing Pumpkins – Atum:

Google News
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

Zobacz również:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx