Przejdź do treści

The Office PL: Comedy Central wyemituje kolejne premierowe odcinki!

The Office PL Comedy Central
Fot. Comedy Central

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Już dziś wieczorem o godzinie 21:00 stacja Comedy Central wyemituje kolejne premierowe odcinki drugiego sezonu „The Office PL”. Tym razem widzowie będą mieli okazję wziąć udział w niekonwencjonalnej interwencji oraz pojedynku umiejętności bezpiecznej jazdy.

Już w najbliższym, piątym odcinku polskiej adaptacji kultowego serialu brat Patrycji odwiedzi biuro „Kropliczanki”, aby poddać weryfikacji kandydatów na stanowisko w stolicy. Skacowany Michał postanowi zrewolucjonizować życie Bożenki, organizując dla niej interwencję. W tym samym czasie, Adam stanie się świadkiem emocjonującego starcia Asi i Darka, którego kulminacją będzie pojedynek umiejętności bezpiecznej jazdy.

W odcinku szóstym zobaczymy jeszcze więcej kuriozalnych sytuacji, które dostarczą potężnej dawki humoru. Michał postanowi podreperować swoje ego i zdecyduje się na nietypową inicjatywę zbierania pożegnalnych komplementów dla samego siebie. Patrycja i Darek zaangażują się w negocjacje z programistami aplikacji „Kropliczanki”, co pociągnie za sobą zaskakujące konsekwencje. Tymczasem Adam będzie starał się uniknąć przedstawienia Michałowi swojego niepełnosprawnego brata. Czy bohaterowie zdołają przetrwać zmagania z codziennością biura „Kropliczanki”? Odpowiedzi szukajcie w premierowych odcinkach serialu!

W każdy poniedziałek o godz. 21:00 na antenie Comedy Central emitowane są dwa premierowe odcinki drugiego sezonu „The Office PL”.

Comedy Central Polska
Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

Zobacz również:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx