REALNEWS.PL - NIEZALEŻNY PORTAL INFORMACYJNY

The Look Of The Year 2022. Katarzyna Trela i Fabian Kosiński zwycięzcami!

Katarzyna Trela
Fabian Kosiński i Katarzyna Trela, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

W łódzkim Monopolis odbyła się Gala finałowa The Look Of The Year Polska 2022. Głosami jurorów nagroda główna trafiła w ręce Katarzyny Treli z Wrocławia, która marzy o wybiegach największych polskich i zagranicznych projektantów i Fabiana Kasińskiego z Nowego Miasta nad Pilicą, który wysoko stawia sobie poprzeczkę i konsekwentnie dąży do wyznaczonych celów! Głosami publiczności zwyciężyła natomiast Martyna Winter z Cieszyna, której marzeniem jest udział w pokazie Chanel i Prada.

The Look Of The Year to najstarszy i najbardziej prestiżowy konkurs modelingowy na świecie. Od ponad 30 lat, w ponad 50 krajach na poszukujący nowych twarzy świata mody. Konkurs The Look Of The Year to początek wielkich karier ikon mody takich jak: Cindy Crawford, Gisele Bundchen czy Kasia Smutniak. Co roku wzbudza zainteresowanie widzów i znawców branży mody na całym świecie. W tym roku do polskiej edycji konkursu zgłosiło się 100 uczestników, by spełnić swoje marzenia o modelingu.

Na gali finałowej na wybiegu w Monopolis zaprezentowało się 16 szczęśliwców (numeracja w kolejności) – Julia, Lurent, Martyna, Wiktor, Oliwia, Marcel, Kasia, Władysław, Ola M., Kamil, Emilia, Ali, Ola K., Fabian, Maria, Filip w kolekcjach znanych i cenionych projektantów mody, ale także młodych artystów. Swoje premierowe kolekcje zaprezentowali m.in. Mariusz Przybylski, Viola Piekut, Lidia Kalita, Diana Walkiewicz, Paweł Kazmierski, a także Pawo i Male Me oraz Top Secret & Friends – marki odpowiedzialnej i aktywnej społecznie.

The Look Of The Year 2021. Nadia Główczyńska i Kacper Szczypka zwycięzcami!

Warto wspomnieć, że Paweł Kaźmierowski jest niezwykle utalentowanym studentem Akademii Sztuk Pięknych, którego kolekcja została wyróżniona na festiwalu UrBBan Fushion Art & Fashion Festival. Łódzki finał to wielkie święto młody i młodości. Uczestników konkursu oceniało jury w składzie: Viola Piekut, Mariusz Przybylski, Lidia Kalita, Tomasz Szmidt, Kasia Plichta-Szwarc, Diana Walkiewicz, Nadia Główczyńska, Kacper Szczypka, Krzysztof Witkowski oraz przewodnicząca jury Jagoda Piątek-Włodarczyk.

Katarzyna Trela i Fabian Kosiński wygrali The Look Of The Year 2022

instagram.com/fabian.kosinski
instagram.com/kattre_model

„Jestem pod ogromnym wrażeniem tego jak weszli w moją opowieść. Udało się im pokazać pazur i utrzymać ten klimat i emocje w czasie całego pokazu. Widzę w nich ogromną chęć, by to robić i wolę współpracy z projektantem, a to klucz do sukcesu” – mówi Mariusz Przybylski.

„Ten konkurs to była dla mnie wielka przygoda. Poznałam fantastycznych ludzi, z którymi przyjaźnię się do dziś. Finał i zwycięstwo otworzyły mi drzwi do marzeń. Na pewno nauczyłam się wytrwałości” – mówi Nadia Główczyńska, ubiegłoroczna laureatka. „Potwierdzam to, co powiedziała Nadia. Dodam, że ciężka praca jaką wykonaliśmy podczas zgrupowania oraz finał opłaciły się. Wszyscy byli fantastyczni. To było dla mnie fantastyczne przeżycie, a zwycięstwo dało mi dużo możliwości” – mówi Kacper Szczypka, ubiegłoroczny laureat.

Na czerwonym dywanie pojawili się m.in. Milena Sadowska, Emil Iman i Julia Baryga. Organizatorem wydarzenia jest Agencja Impresaryjna Igo-Art., z Jagodą Piątek – Włodarczyk i Igorem Włodarczykiem na czele, Monopolis współorganizatorem, a partnerem zgrupowania Arche Hotel Krakowska w Warszawie. Galę poprowadził Mateusz Szymkowiak. Przypomnijmy laureatów konkursu lat minionych, którzy dzięki temu prestiżowemu wyróżnieniu rozpoczęli profesjonalną karierę w modelingu: 2021 – Nadia Główczyńska i Kacper Szczypka, 2020 – Wiktoria Łempicka i Tobiasz Gulpinar, 2019 – Zosia Walczak i Oskar Iński, 2018 – Laura Palka & Kasper Nowakowski, 2017 – Jola Wilczek & Kamil Bahar, 2016 – Natalia Kozicz & Robert Kapica, 2015 – Adrianna Sieklińska, 2014 – Aleksandra Kielan, 2013 – Maria Stępień, 2012 – Karolina Misztal, 2011 – Kinga Wiewiór, 2010 – Angelica Bednarek.

Zwycięzcy The Look Of The Year 2022 już w październiku będą reprezentować Polskę w światowym konkursie w San Remo.

Fabian Kosiński
Katarzyna Trela i Fabian Kosiński, fot. Kurnikowski/AKPA
Julia Baryga 2022
Julia Baryga, fot. Kurnikowski/AKPA
Emil Iman Milena Sadowska 2022
Emil Iman i Milena Sadowska, fot. Kurnikowski/AKPA
Krystyna Sokołowska 2022
Krystyna Sokołowska, fot. Kurnikowski/AKPA
Viola Piekut Look 2022
Viola Piekut, fot. Kurnikowski/AKPA
Lidia Kalita 2022
Lidia Kalita, fot. Kurnikowski/AKPA
Igor Włodarczyk 2022
Igor Włodarczyk, fot. Kurnikowski/AKPA
Mateusz Szymkowiak 2022
Mateusz Szymkowiak, fot. Kurnikowski/AKPA
Aleksandra Migas Look
Aleksandra Migas, fot. Kurnikowski/AKPA
Maria Skura
Maria Skura, fot. Kurnikowski/AKPA
Tomasz Schmidt fryzjer gwiazd
Tomasz Schmidt, fot. Kurnikowski/AKPA
Google News
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx