The Killers w nowym singlu „boy”

The Killers boy
The Killers, fot. YT

Najnowszy singiel „boy” to pierwsze wydawnictwo The Killers od czasu zeszłorocznego siódmego albumu „Pressure Machine”.

Zespół po raz pierwszy zaprezentował utwór na festiwalu Mad Cool w Madrycie w zeszłym miesiącu. Piosenka powstała jeszcze przed „Pressure Machine”. Jak mówi wokalista Brandon Flowers, to właśnie motywy poruszane w tekście zainspirowały go do napisania i nagrania poprzedniego albumu.

– To była pierwsza piosenka napisana po tym, jak odwołaliśmy trasę „Imploding The Mirage” z powodu pandemii – opowiada Flowers.

Niedawno przeprowadziłem się z powrotem do Utah i zacząłem podróżować do Nephi, gdzie dorastałem. Odkryłem, że miejsce, z którego tak rozpaczliwie chciałem uciec w wieku 16 lat, stało się miejscem, do którego nie mogłem przestać wracać. Mój syn zbliża się do wieku, w jakim byłem w tamtym okresie mojego życia. Chcę wyciągnąć rękę do tego chłopca i powiedzieć sobie – i moim synom – żeby nie myśleć za dużo. Szukaj „białych strzałek” w swoim życiu. Dla mnie to moja żona, moje dzieci, moje piosenki i scena – dodaje artysta.

Produkcją utworu zajęli się The Killers, Stuart Price i Shawn Everett. The Killers zagrali dla ponad 400 tysięcy fanów. „boy” to zapowiedź ich największej do tej pory nadchodzącej trasy po Ameryce Północnej, Australii i Nowej Zelandii, która rozpocznie się w tym miesiącu i potrwa do grudnia.

The Killers – boy:

ZOBACZ:  MTV EMA 2021: Daria Zawiałow najlepszą polską artystką!

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx