Przejdź do treści

The Family Stallone już od 2 października w SkyShowtime

The Family Stallone SkyShowtime
Fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Nowy serial dokumentalny „The Family Stallone” SkyShowtime pokazuje życie nominowanego do Oscara Sylvestra Stallone’a, jego żony, Jennifer Flavin Stallone oraz ich córek: Sophii, Sistine i Scarlet.

Pierwsze dwa z ośmiu odcinków The Family Stallone, nowego serialu, którego bohaterami są nominowany do Oscara Sylvester „Sly” Stallone, jego żona Jennifer Flavin Stallone i ich córki: Sophia, Sistine i Scarlet, będzie można obejrzeć wyłącznie w SkyShowtime od 2 października. Kolejne odcinki będą pojawiać się co poniedziałek.

Grał bohaterów, którzy stali się legendami kina, i był trzykrotnie nominowany do Oscara. Teraz Sylvester Stallone gotów jest pokazać przed kamerami, jak wciela się w najważniejszą jego zdaniem rolę – ojca. Nowy program pozwala zobaczyć, jak wygląda życie jednej z najsłynniejszych rodzin Hollywood.

Oto The Family Stallone:

  • Sylvester Stallone: dla świata jest legendarnym twardzielem, dla córek – po prostu tatą. Kiedy widzowie pędzą na kolejne popularne filmy z jego udziałem, on w domu skupia się na budowaniu przyszłości rodziny. Skupia się również na wychowaniu córek na niezależne i ambitne kobiety.
  • Jennifer Flavin Stallone: Jennifer to urodzona i wychowana w Los Angeles zaradna businesswoman i współwłaścicielka marki kosmetyków Serious Skincare.
  • Sophia Stallone: najstarsza z sióstr Stallone nie ma zamiaru iść w aktorskie ślady ojca. Choć obecnie razem z siostrą Sistine prowadzi podcast Unwaxed, wciąż poszukuje własnej ścieżki w życiu. Koncentruje się na realizowaniu swoich pasji.
  • Sistine Stallone: Sistine to aktorka i modelka, która już rozpoczęła filmową karierę. Obecnie pracuje nad realizacją swojego pierwszego filmu fabularnego.
  • Scarlet Stallone: najmłodsza z sióstr Stallone i ostatnia, która opuszcza rodzinne gniazdo. Scarlet niedawno rozpoczęła studia i obecnie przeprowadza się do własnego mieszkania. Od najmłodszych lat chciała pójść drogą ojca i zostać aktorką. Można ją oglądać obok Sylvestra w nowym serialu Tulsa King dostępnym wyłącznie w SkyShowtime.

The Family Stallone to serial wytwórni MTV Entertainment Studios. Jego producentami wykonawczymi są Benjamin Hurvitz, Jessica Zalkind i Nadim Amiry, a także Julie Pizzi, Farnaz Farjam i Jonathan Singer z ramienia wytwórni Bunim-Murray Productions. Funkcje współproducentów wykonawczych pełnią Lauren Goldstein, Valana Hunn, Chris Ray i Jason Williams.

The Family Stallone SkyShowtime
Fot. mat. prasowy

Serwis SkyShowtime dostępny jest bezpośrednio na stronie www.skyshowtime.com oraz poprzez aplikację SkyShowtime na urządzeniach z systemem Apple iOS i Android, tvOS, Android TV, Google Chromecast, LG TV oraz Samsung.  Miesięczny abonament SkyShowtime kosztuje 24,99 zł (bez reklam). Można skorzystać z 7-dniowego okresu próbnego oraz anulować subskrypcję w dowolnym momencie.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

Zobacz również:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx