„The End”. Nowa komedia obnażająca mechanizmy show biznesu!

Fot. mat. prasowy

Ewa Lewandowska i Tomasz Mandes – producenci hitów „Underdog” i „365 dni”, zakończyli już zdjęcia do kolejnej kontrowersyjnej produkcji, obnażającej mechanizmy show biznesu.

The End” to skandalicznie prawdziwa komedia o małościach wielkich ludzi. Siedmiu sławnych aktorów daje się wciągnąć w grę, której finału nikt nie jest w stanie przewidzieć. W chwili, gdy cały świat znajduje się w zawieszeniu, a przyszłość wydaje się więcej niż niepewna, gwiazdy otrzymują intratną propozycję. I choć nie jest ona szczytem ich ambicji zawodowych, nie zamierzają z niej zrezygnować. Seks, intrygi, zdrady, donosy, nielojalność, oszustwa, a wszystko przykryte sztucznym uśmiechem. To i dużo więcej demaskują twórcy filmu” The End„.

Scenariusz inspirowany jest prawdziwymi wydarzeniami. Tymi, o których rozpisywały się media, ale i takimi, o których wiedzą tylko nieliczni. „Myślę, że wiele gwiazd i celebrytów zobaczy siebie na ekranie. Niekoniecznie w świetle w jakim błyszczą na ściankach i w jakim sami chcieliby się pokazać” – mówi Ewa Lewandowska producent.

„Dobre kino musi być odważne, pełne emocji i poruszać zagadnienia, którymi widz jest żywo zainteresowany. Dlatego ten film taki właśnie jest. Pokazuje kulisy polskiego showbizu. Cieszę się, że znalazłem aktorów, którzy nie bali się pokazać jak jest naprawdę. Wymagało to od nich dużego dystansu do siebie i odwagi by narazić się kolegom z branży. Zaowocowało to genialnymi kreacjami, takimi, o których każdy aktor marzy” – mówi Tomasz Mandes reżyser.

„The End” to pierwszy polski film fabularny, który jest twórczym odniesieniem do trwającej wciąż pandemii. Film będzie swoją premierę w 2021 roku.

The End – zobacz pierwsze zdjęcia z filmu:

ZOBACZ:  Zwariowane Melodie: Kreskówki - nowe odcinki 1. sezonu i odcinek specjalny w Boomerang

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx