Texas – Hi. Album już w sprzedaży

Texas Hi Album
Fot. mat. prasowy

„Hi” to już dziesiąty album Texas – legendarnego bandu ze Szkocji. Nowy longplay zawiera single: „Hi ft Wu Tang Clan”, „Mr Haze” i „Moonstar”.

„Hi” to dziesiąty album zespołu, który jest oszałamiającym wynikiem spojrzenia wstecz… „Wszystkie nasze albumy zawierają kinowe utwory!” – mówi frontmanka Sharleen Spiteri. „Szczególnie Ennio Morricone wciąż ma ogromny wpływ na naszą muzykę. Odwołujemy się w niej do naszej przeszłości, ale patrzymy także z pozycji, w której się znaleźliśmy. Jednak możliwość zdystansowania się od naszych dotychczasowych poczynań daje nam zupełnie inną perspektywę… Gramy już tak długo, że nie próbujemy konkurować z nikim innym. Naszym celem zawsze jest tworzenie wartościowej muzyki. To, co było wspaniałe w pracy nad albumem „Hi”, to słuchanie go! Zrozumieliśmy, że muzyka zawsze znaczyła dla nas najwięcej i to się nigdy nie zmieni…” – wspomina.

Texas & Wu-Tang Clan – Hi

Texas to szkocki pop-rockowy band założony w 1986 roku przez Johnny’ego McElhone’a. Formacja zdobyła popularność 3 lata później, publikując singel „I Don’t Want A Lover”, który pochodzi z debiutanckiego albumu – „Southside”, który uplasował się na 88 miejscu prestiżowej amerykańskiej listy Billboard 200! Texas wydał jeszcze 9 kolejnych albumów studyjnych, a przez 34 lata aktywności muzycznej zdobył wielu fanów na całym świecie, plasując się w czołówce rockowych formacji.

Krążek Texas – Hi jest dostępny w sprzedaży pod tym linkiem.

Tracklista albumu „Hi”:

 1. Mr Haze
 2. Hi (with Wu-Tang Clan)
 3. Just Want to Be Liked
 4. Unbelievable
 5. Moonstar
 6. Dark Fire
 7. Look What You’ve Done
 8. Heaven Knows
 9. You Can Call Me
 10. Sound of My Voice
 11. Falling
 12. Hi

ZOBACZ:  Nocny Kochanek alkustycznie w czasach zarazy!

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx