Przejdź do treści

Terminator: Netflix ogłasza animowany serial! [WIDEO]

Terminator Netflix
Serial animowany Terminator już niedługo na platformie Netflix

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Netflix zaprezentował trailer animowanego serialu u uniwersum kultowego Terminatora. Twórcami „Terminator: The Anime Series” (tytuł może ulec zmianie) są scenarzysta Mattson Tomlin („The Batman Part II”), reżyser Masashi Kudo („Bleach”) i studio animacji Production IG („Ghost in the Shell”).

Seria „Terminator” stworzona przez Jamesa Camerona doczekała się wielu sequeli, spin-offów i często zadowalających prequeli. Teraz za „Terminatora” wziął się Netflix, który niedługo zaprezentuje nam serial animowany w świecie, który opanowały maszyny.

Film „Terminator” zasłynął połączeniem akcji, science fiction i elementów postapokaliptycznych, a także z wprowadzenia do popkultury takich ikon jak cyborg T-800 – Arnold Schwarzenegger w roli Terminatora – czy wypowiedziane przez niego zdanie „I’ll be back”, które stało się jednym z najbardziej rozpoznawalnych cytatów filmowych w historii. Franszyza „Terminatora” obejmuje m.in. kilka filmów, serial telewizyjny, gry komputerowe i liczne komiksy. Nie wszystkie produkcje są jednak na wysokim poziomie i wielu fanów szczególnie pamięta dwie pierwsze części filmu w reżyserii Jamesa Camerona: „Terminator” i „Terminator 2: Dzień sądu”.

W 2008 i 2009 roku powstały dwa sezony serialu „Terminator: Kroniki Sary Connor”. Mimo, że serial nie był zły to zaprzestano kręcenia kolejnych sezonów z powodu braku widzów. W ten weekend platforma streamingowa zaprezentowała krótki 45-sekundowy film. To pierwszy oficjalny zwiastun/teaser „Terminator: The Anime Series”.

Terminator: The Anime Series – trailer:

Netflix ujawnił również fabułę swojego Terminatora. 2022 rok: Wojna przyszłości toczy się od dziesięcioleci pomiędzy nielicznymi ocalałymi ludźmi a nieskończoną armią maszyn. 1997 rok: Sztuczna inteligencja znana jako Skynet zyskała samoświadomość i rozpoczęła wojnę przeciwko ludzkości. Żołnierz uwięziony pomiędzy przyszłością a przeszłością został wysłany w przeszłość, aby zmienić losy ludzkości. Przybywa do 1997 roku, aby chronić naukowca imieniem Malcolm Lee, który pracuje nad uruchomieniem nowego systemu sztucznej inteligencji, który ma konkurować z zbliżającym się atakiem Skynet na ludzkość. Gdy Malcolm zmaga się z moralnymi zawiłościami swojego stworzenia, ściga go bezlitosny zabójca z przyszłości, który na zawsze zmienia los jego trójki dzieci.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

Zobacz również:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx