REALNEWS.PL - NIEZALEŻNY PORTAL INFORMACYJNY

Techland wznawia współpracę z Koch Media

Fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Wieloletni partnerzy, studia Techland i Koch Media, poinformowały o nawiązaniu współpracy przy dystrybucji nadchodzącej gry akcji z otwartym światem i elementami RPG – Dying Light 2 – na terenie Europy i Australii. Koch Media skupi się na sprzedaży detalicznej na wybranych terytoriach. Dodatkowo lokalne oddziały firmy wesprą Techland działaniami z zakresu PR-u i marketingu. Warto wspomnieć, że Koch Media zajmował się dystrybucją pierwszej odsłony Dying Light w Europie.

– Jesteśmy bardzo podekscytowani, łącząc ponownie siły z Koch Media. Nasza współpraca trwa już od ponad dekady, a Koch był zawsze partnerem godnym zaufania. To fantastyczna okazja, byśmy razem dostarczyli Dying Light 2 odbiorcom w Europie i Australii. Oficjalnie rozpoczynamy współpracę podczas tegorocznego Gemescomu, a następnie skupimy się na intensywnej kampanii marketingowej prowadzącej do wyznaczonej na wiosnę 2020 roku premiery Dying Light 2 – komentuje Ed Lin, Dyrektor Marketingu w firmie Techland.

Z wielką przyjemnością informujemy o odnowieniu partnerstwa, które przez lata było niezwykle owocne. Zespoły Kocha i Techlandu świetnie się znają i darzą się wzajemnym zaufaniem zrodzonym podczas współpracy przy licznych tytułach, w tym doskonale przyjętym poprzedniku – Dying Light. Nasze lokalne oddziały wydawnicze i dystrybucyjne wprost nie mogą się doczekać rozpoczęcia prac nad wyczekiwaną nową odsłoną serii Dying Light. Nasze dotychczasowe doświadczenia z Techlandem i jakość samej gry dają nam pewność, że okaże się ona dla obu firm wielkim sukcesem. Gamescom 2019 to idealny moment, by wznowić współpracę. Jesteśmy gotowi wesprzeć grę całą naszą wiedzą z zakresu marketingu, sprzedaży i PR-u na wszystkich rynkach europejskich i w Australii – zadeklarował Dr Klemens Kundratitz, CEO Koch Media.

Dying Light 2 przedstawia jedyną w swoim rodzaju postapokaliptyczną wizję Nowych Wieków Ciemnych. To ponura i bezlitosna rzeczywistość, w której zagrożeniem są nie tylko zarażeni, lecz także ludzie, którzy cofnęli się mentalnie do średniowiecza. W tym umierającym świecie tylko przytomność umysłu, nieprzeciętne umiejętności parkourowe i biegłość w walce pozwolą Ci przetrwać do świtu. Będziesz musiał podejmować trudne decyzje i zobaczysz na własne oczy ich wielowymiarowy wpływ na Miasto, którego los spoczywa w Twoich rękach. Dying Light 2 będzie prezentowany podczas tegorocznej edycji targów Gamescom na stoisku Koch Media.

Dying Light 2 – zobacz zwiastun:

Dying Light 2 – Trailer E3 2019

Dying Light 2, napędzany przez C-Engine, autorski silnik nowej generacji firmy Techland, zostanie wydany na PlayStation4, platformy z rodziny Xbox One, w tym Xbox One X, oraz na PC.

Google News
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

Zobacz również: