Przejdź do treści

Tarja zaprezentowała album „Dark Christmas”!

Tarja Dark Christmas
Fot. kadr z teledysku "Frosty The Snowman"

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dziś ukazał się nowy album Tarji zatytułowany „Dark Christmas”. Płyta jest kontynuacją wydawnictwa „From Spirits and Ghosts (Score for a Dark Christmas)” z 2017 roku. I choć na płycie znalazły się świąteczne utwory, to nie brakuje tu też mroczniejszych dźwięków, a wszystko razem tworzy najbardziej niesamowitą ścieżkę dźwiękową.

Jako wczesny prezent świąteczny Tarja Turunen podarowała słuchaczom teledyski do utworów „Last Christmas”, „The First Noel” i „White Christmas”. Wraz z klipami do utworów „Frosty The Snowman” i „Jingle Bells” można znaleźć je na playliście „Dark Christmas” na YouTube. Pełnometrażowy film fabularny, składający się z 12 teledysków, był w zeszłym tygodniu wyświetlany w wybranych kinach Dolby Atmos. Od Buenos Aires, Meksyku i Helsinek po Berlin. Był to pierwszy świąteczny album w historii zaprezentowany w Dolby Atmos, w ponad 50 lokalizacjach oraz wielkie widowisko dla fanów Tarji i miłośników Świąt.

Wszystkim, którzy przegapili szansę wzięcia udziału w tym jednorazowym wydarzeniu, pełnometrażowy film zostanie udostępniony na platformach streamingowych, które oferują format Dolby Atmos. Na płytę „Dark Christmas” składają się czarujące i urzekające wykonania znanych utworów, takich jak, „All I Want For Christmas Is You” Mariah Carey, „Wonderful Christmastime” Paula McCartneya, klasyki takie jak „Rudolph The Red-Nosed Reindeer”, a także zupełnie nowa piosenka Tarji. „Dark Christmas” to idealny album dla tych, którzy chcą poczuć świąteczną atmosferę, odkrywając bardziej tajemniczą stronę tego czasu.

„Zanurzenie się w ten nowy świat było fascynujące. Wiem, że docenicie świąteczne piosenki w naszych upiornych aranżacjach, bo te utwory naprawdę brzmią tak, jak nigdy wcześniej. Miałam ogromną przyjemność po raz kolejny współpracować z Jimem Dooleyem i Timem Palmerem. Mam nadzieję, że spodoba Wam się nasze podejście Świąt – „nasz mroczny duch Świąt” – mówi artystka.

Album „Dark Christmas” ukazał się na płycie CD, na dwóch czarnych winylach oraz na dwóch biało-zielonych winylach.

Tarja – Dark Christmas. Lista utworów:

 1. The First Noel
 2. Frosty The Snowman
 3. O Holy Night
 4. Dark Christmas
 5. Jingle Bell Rock
 6. White Christmas
 7. All I Want For Christmas Is You
 8. Wonderful Christmastime
 9. Last Christmas
 10. Jingle Bells
 11. Rudolph The Red-Nosed Reindeer
 12. Angels We Have Heard On High
Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx