REALNEWS.PL - NIEZALEŻNY PORTAL INFORMACYJNY

„Taling Ngam” to drugi dom Borixona

Borixon Taling Ngam
Fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Nowy singiel Borixona pojawił się na kanale chillwagon, gdzie gościnnie usłyszymy Żabsona. Za produkcję odpowiada PLN.Beatz. „Taling Ngam”, to historia o zajawce Muay Thai i wprowadzenie do nowego mentalnego domu rapera.

Borixon podczas wspólnych wyjazdów i treningów robił też muzykę, czego efektem jest „Taling Ngam”, z teledyskiem do którego sam artysta wykonał zdjęcia i odpowiada za charakter montażu. Utwór jak wspomina muzyk: „Powstał w moim drugim domu w mojej ukochanej dzielnicy Taling Ngam”. Na szczególną uwagę zasługuje oprawa graficzna, do której raper zaprosił legendarnego writer’a – @sicoerism odpowiadającego za typografię w projekcie. Całość wizualnie dopina @marcinniemczyn ze @spacerange_.

Jak na swoim Instagramowym profilu pisze sam Borixon: „W kwietniu 2022 roku na wyspie Koh Samui poznałem dwóch niesamowitych młodych ludzi którzy jak się później okazało zmienili diametralnie moje życie. Wszystko zaczęło się od wspólnego treningu na który zaprosili mnie do @lamaimuaythai gdzie przygotowywali się do mistrzostw świata w Abu Dhabi. To właśnie dzięki nim poznałem piękno Muay Thai. Kuba i Oskar zaufali mi, dzięki czemu mogłem od środka sprawdzić czym tak naprawdę jest Tajski boks. Wieńczyłem z nimi ich sukcesy i znosiłem porażki które w tej dyscyplinie to chleb powszedni.

Krótko mówiąc dzięki temu ciężko zakochałem się w Muay Thai. W tej chwili jest to dla mnie najważniejsza i najdroższa rzecz jaką posiadam. Zgłębiam kulturę Tajską, Buddyzm i jestem pewien że dzięki temu staje się coraz lepszym człowiekiem. Wiem też że jestem na początku tej przygody i mało tego, blisko pięćdziesiątki ale jest takie powiedzenie „dreams come true” więc finalnie nikt nie jest w stanie mnie zatrzymać!”.

Google News
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

Zobacz również:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx