Szczyl oficjalnie dołącza do Sony Music Entertainment Poland!

Szczyl Sony Music Entertainment Poland
Szczyl, fot. kadr z teledysku "Naszyjnik"

W sieci pojawiły się informacje o dołączeniu Szczyla do Sony Music Entertainment Poland – wytwórni, której nakładem ukaże się jego najnowszy album.

Charyzmatyczny artysta z Gdyni zadebiutował w ramach akcji SBM Starter i szybko stał się jej największą gwiazdą. O jego sukcesie świadczyć mogą milionowe wyświetlenia trzech premierowych utworów opublikowanych w ramach akcji, od czasu których słuchacze spekulowali, gdzie wyda swój debiutancki album. Finalnie Szczyl postawił na Sony Music Entertainment Poland, fundując fanom jeden z ciekawszych transferów na rapowej scenie ostatnich miesięcy.

instagram.com/sonymusicpoland Szczyl w Sony Music Entertainment Poland

“Witamy na pokładzie” – ogłosiło w swoim mediach społecznościowych SMEP. Część słuchaczy słusznie podejrzewała taki rozwój wydarzeń po świetnie przyjętym singlu Magiery “Naszyjnik”. Był on również wydanym w Sony, w którym Szczyl gościnnie wystąpił razem z Sariusem.

Magiera ft. Szczyl, Sarius – Naszyjnik

Szczyl obecnie pracuje nad swoim debiutanckim krążkiem w legendarnym studio Nagrywarka. W najbliższym czasie najprawdopodobniej poznamy więcej szczegółów odnośnie projektu, a także pierwsze single.

ZOBACZ:  Janek Szynal powraca z drugim odlotowym singlem "Rakieta"

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx