Przejdź do treści

Szalone życie Black Eyed Peas doczekało się klipu

Fot. kadr z klipu Vida Loca

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Na oficjalnym kanale Black Eyed Peas w serwisie YouTube ukazał się teledysk do utworu „Vida Loca” w którym gościnnie pojawiają się Nicky Jam i Tyga.

Kawałek pochodzący z wydanego w tym roku albumu „Translation” jest esencją tego, co fani zespołu lubią najbardziej – szaleństwa i dobrej zabawy. W piosence udzielają się także amerykański wokalista Nicky Jam i raper Tyga. Twórcy piosenki są znani z niesamowitych wizualizacji i po raz kolejny udowadniają, że pomysłów im nie brakuje. Tym razem przejmują biuro, siłownie i ulice z energetyczną i hipnotyzującą choreografią.

Black Eyed Peas, Nicky Jam, Tyga – Vida Loca:

Black Eyed Peas, Nicky Jam, Tyga – Vida Loca

Już niedługo Black Eyed Peas po raz pierwszy w swojej karierze przejmą scenę MTV Video Music Awards. Już 30 sierpnia zaprezentują „Vida Loca” podczas gali wręczania jednych z najważniejszych muzycznych nagród na świecie. Na pewno podczas występu nie zabraknie niespodzianek.

Pierwszym singlem z „Translation”, który fani mogli usłyszeć było „Ritmo (Bad Boys For Life)”. W zaledwie kilka miesięcy utwór zdobył liczne platynowe i złote certyfikacje na całym świecie oraz zgromadził miliardy odtworzeń. Kawałek był wiodącym singlem soundtrack’u do filmu „Bad Boys For Life”. Kolejnym utworem znanym z płyty jest radiowy hit „Mamacita” z Ozuną i J Rey Soul, który trafił do czołówki najczęściej odtwarzanych utworów w Spotify. Black Eyed Peas sprzedali ponad 50 milionów albumów na całym świecie. „Translation” to kolejny rozdział w ich karierze.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google