Syn Rakima, który ma status legendy rapu, wypuścił swój debiutancki album

Tahmell Griffin / fot. Instagram

OBSERWUJ NAS:

22-letni Tahmell Griffin, czyli syn jednego z najlepszych MC’s w historii rapu – Rakima, właśnie wydał swój debiutancki album. Czy w swojej twórczości dorówna ojcu?

Rakim jest niezaprzeczalnie jednym z najlepszych MC’s, którzy kiedykolwiek sięgnęli po mikrofon. Wielu raperów, którzy osiągnęli międzynarodową sławę m.in. Eminem, Snoop Dogg czy Kendrick Lamar, wymienia go w swojej liście top 10, albo i nawet top 5 najlepszych MC’s w historii rapu. Dla wielu był także inspiracją do samego rapowania.

Syn Rakima

Teraz jego syn Tahmell Griffin wydał swój debiutancki album, który zatytułował “Home”. “Dorastając z tatą, zawsze mogłem zadawać mu pytania i zbierać jego myśli na temat tego, co się dzieje” – powiedział Griffin w rozmowie z portalem HipHopDX – “Potem miałem również zaszczyt występować podczas wyprzedanych koncertów, kiedy on i Eric B zaczęli znów razem działać i doświadczyli innego stylu życia. Mój tata ma na mnie ogromny wpływ”.

“Teraz, gdy jestem starszy, rozumiem, że miałem ściągawkę i nadal ją mam. Mój tata zawsze mi doradza. On też pozwala mi latać. Pozwala mi popełniać własne błędy, a potem wyjaśniać, dlaczego się nie udało” – dodał Tahmell.

Debiutancki album syna Rakima pt. “Home” można odsłuchać na platformach streamingowych, m.in. na Spotify:

ZOBACZ:  Korn i Bring Me The Horizon w Polsce w 2020 roku!