Sylwia Madeńska – sekret jej szczupłej sylwetki

Sylwia Madeńska sekret sylwetki
Sylwia Madeńska, fot. AKPA

Popularność przyniósł jej program „Love Island. Wyspa miłości”. Zwyciężczyni pierwszej edycji reality show postanowiła wykorzystać swoje pięć minut i zaprezentowała w programie „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”, w którym wystąpiła ze swoim ówczesnym partnerem Mikołajem Jędruszczakiem poznanym w „Love Island”.

Para odpadła w siódmym odcinku i nadal świetnie sobie radzi sobie w show-biznesie. Wato zauważyć, że od czasu programu Sylwia Madeńska przeszła spektakularną metamorfozę, a perfekcyjną sylwetkę zawdzięcza ciężkiej pracy i zdrowej diecie. Celebrytka wykorzystuje każdą wolną chwilę na treningi siłowe, ale również nie odmawia sobie ruchu na świeżym powietrzu.

Sylwia Madeńska sekret sylwetki
Sylwia Madeńska, fot. AKPA

Krótka rozgrzewka i rekreacyjne bieganie w parku na dobre wpisały się w codzienną rutynę. „Byłam bardzo szczupłym dzieckiem, do czasu. W okresie dojrzewania pojawiły się u mnie problemy z niedoczynnością tarczycy, które powodują spowolniony metabolizm i problemy z utrzymaniem prawidłowej masy ciała. Po „Love Island” przytyłam osiem kilogramów, a potem przyszła propozycja z „TzG”, która zmotywowała mnie do ciężkiej pracy, zmiany nawyków żywieniowych i regularnych treningów na siłowni, których nadal się trzymam” – przyznała Sylwia.

Dziś może pochwalić się perfekcyjną figurą zamkniętą w sześciu cyfrach – 86/60/92.

Sylwia Madeńska sekret sylwetki
Sylwia Madeńska, fot. AKPA
ZOBACZ:  Julia Wieniawa i Natalia Nykiel zachwyciły kreacjami na 10. urodzinach serwisu Elle.pl

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx