Przejdź do treści

Sylwester Wardęga odejdzie z FAME MMA? On albo Jacek Murański

Sylwester Wardęga odejdzie FAME MMA
Sylwester Wardęga, fot. FAME MMA

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Na dzisiejszej II konferencji przed galą FAME 16 Sylwester Wardęga wyjawił, że jego przygoda z FAME MMA dobiegła końca. Popularny youtuber przedstawił jednak stanowisko organizacji, że jest możliwość jego pozostania w niej, ale pod warunkiem, że FAME pozbędzie się Jacka Murańskiego.

Sylwester Wardęga na ostatnim panelu konferencyjnym dzisiejszej gali, na którym byli obecni m.in. Jacek Murański, Dariusz „Daro Lew” Kaźmierczuk, Filip „Filipek” Marcinek, Robert Pasut, Marcin Dubiel i Mateusz „Tromba” Trąbka oświadczył, że dziś wygasa jego kontrakt z organizacją FAME MMA. „Dziś dobiega koniec mojego kontraktu z FAME MMA. Ja teraz uważam tak; przed chwilą właśnie pomówiłeś Leksia o pedofilię [mówił do Jacka Murańskiego]. Twierdzisz, że ja manipuluję, mimo, że ci dałem dowody, że nic nie zmanipulowałem. Zacytowałem twoją żonę. Pomawiałeś Nitrozyniaka” – rozpoczął Sylwester Wardęga. Podczas gdy próbował kontynuować swoją wypowiedź, przerwał mu Jacek Murański, który powiedział m.in. to, że „Nitra [Nitrozyniaka] za chwilę nie będzie. Nie będzie go w obiegu społecznym”.

Sylwester Wardęga odchodzi z FAME MMA?

„Przez Jacka byłem pomawiany ja. Pomawiany był Nitrozyniak. Pomawiane było dziecko Nitrozyniaka. Teraz został pomówiony Leksiu, czego nawet się nie spodziewałem. Ja kończę tutaj kontrakt. W tym momencie dobiegł końca mój pierwszy sezon i nie wiemy czy będzie drugi. Ja mam taką deklarację. Przed chwilą powiedziałeś, że do mojej walki z Nitrozyniakiem nigdy nie dojdzie [mówił do Jacka Murańskiego] i bardzo się cieszę, że to powiedziałeś. Uważam, że takie osoby jak Jacek Murański są potrzebne we freak fightach. Ludzie lubią dymy, ja to rozumiem i tak uważam.

Natomiast ja już nie chcę brać w tym udziału, jeśli ty będziesz brał w tym udział. Federacja też niech podejmie decyzję. Czy federacja chce dawać głos takim ludziom jak Jacek, którzy wszystkich pomawiają? Jeżeli federacja już nie przedłuży kontraktu z Jackiem i nie będzie on dostawał kolejnych walk, ja rozmawiałem z Nitrozyniakiem i zrobimy u was w 2023 walkę. To jest wasza decyzja czy chcecie Jacka czy chcecie nas” – powiedział Wardęga.

Jacek Murański na gali FAME 16 stoczy walkę z Robertem Pasutem. „Sutonator” podczas konferencji wyjawił, że rozpoczął zbiórkę 1 miliarda złotych zatytułowaną „Muran na Uran” #Murannauran. Ma ona na celu „wysłać Jacka Murańskiego w kosmos, a dokładnie na planetę Uran”. Można na nią wpłacać pod tym linkiem.

Kogo bardziej chcielibyście oglądać dalej w organizacji FAME MMA: Sylwestra Wardęgę czy Jacka Murańskiego?

Wielki sukces FAME MMA 15. Znamy sprzedaż PPV!

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

2 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najczęściej oceniane
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
PESO
PESO
1 rok temu

#MuranNaUran

Anonim
Anonim
1 rok temu

PANIE WARDĘGA!

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
2
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx