REALNEWS.PL - NIEZALEŻNY PORTAL INFORMACYJNY

Sylwester 2022 z TVP za nami! Black Eyed Peas gwiazdą wieczoru

Sylwester 2022 Black Eyed Peas
Black Eyed Peas, fot. Piętka Mieszko/AKPA

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Sylwester 2022 z TVP za nami! Zakopane po raz kolejny stało się muzyczną stolicą sylwestrowej nocy. W tym roku gwiazdą wieczoru był amerykański zespół Black Eyed Peas.

Od lat widzowie TVP 2 słuchać mogą największych zarówno polskich, jak i zagranicznych artystów, którzy z sukcesem wprowadzają ich w szampański noworoczny nastrój i podrywają do tańca. W tym roku, kartki kalendarzy zmieniły się ponownie w atmosferze wielkiej energii i towarzystwie topowych hitów, które bez wątpienia rozweseliły każdego widza Telewizji Polskiej. Widzowie przed telewizorami i wszyscy słuchacze zgromadzeni na terenie Równi Krupowej cieszyli się obecnością największych gwiazd muzyki disco polo.

Ze spektakularnej sceny powitali widzów: Radosław Liszewski z zespołem Weekend, Magdalena Narożna i Piękni i Młodzi, MiłyPan, Classic, Defis, Playboys oraz oczywiście Marcin Miller w akompaniamencie zespołu Boys. Pozytywne wibracje wzniecił niewątpliwie sylwestrowy hymn muzyki disco polo, czyli hit „Miłość w Zakopanem” w wykonaniu Sławomira i Kajry.

„Nie może zabraknąć hymnu sylwestrowego „Miłość w Zakopanem”. To jest absolutnie jasne. Cieszymy się, że po raz kolejny z przytupem pożegnamy stary, a przywitamy nowy rok” – powiedziała Kajra podczas ostatniej konferencji prasowej.

Muzyczny spektakl z największymi przebojami poprowadzili: Tomasz Kammel, Izabela Krzan, Aleksander Sikora, Małgorzata Tomaszewska, Norbi oraz Ida Nowakowska. „Dobry wieczór, najwięcej miłości jest w Zakopanem. Witamy z Zakopanego, które kochamy z wzajemnością” – powiedział Tomasz Kammel.

„Szanowni Państwo, dziś to będzie najgorętsze miasto w Polsce” – dodała Ida Nowakowska. „To jest początek najlepszej imprezy w kraju i we wszechświecie – czyli sylwester z Dwójką w Zakopenem” – podsumował Norbi.

Sylwester 2022 z TVP za nami!

Na jednej z najbardziej hucznych imprez w Polsce pojawił się także niekwestionowany król muzyki tanecznej – Zenon Martyniuk, który zachęcił wszystkich zgromadzonych do wspólnej zabawy. Wokalista przypomniał słuchaczom największe hity wszech czasów, które od kilkudziesięciu lat towarzyszą Polakom w najweselszych momentach życiowych przygód. W tym roku w Zakopanem wybrzmiało aż osiem piosenek w jego wykonaniu, wśród których znalazły się oczywiście: „Przez twe oczy zielone”, „Przekorny los” czy „Pszczółka Maja”.

Sylwester Marzeń z Dwójką 2021 w Zakopanem. Zobacz zdjęcia!

Największą tegoroczną imprezę swoimi koncertami uświetnili także: Justyna Steczkowska, Edyta Górniak, zespół Kombi, Don Vasyl oraz ukraińska gwiazda – Dzidzio. Telewizja Polska zadbała również o młodszą część widowni i wychodząc naprzeciw jej oczekiwaniom, zaprosiła do występu na zakopiańskiej scenie również: Maję Hyży, Kubę Szmajkowskiego, zespół Komodo, Sarę James, Viki Gabor, Darię, Kasię Moś, Marinę, Leona Myszkowskiego w duecie z Michałem Harasimiukiem, Blankę oraz zespół Felivers.

Natomiast zespół Golec uOrkiestra, Sebastian Karpiel-Bułecka oraz Kapela Ciupaga zadbali o podkręcenie góralskiej atmosfery. Sylwester Marzeń w Zakopanem 2022 to jednak nie tylko okazja do sięgania pamięcią w świat polskiej muzyki. Stacja TVP 2 podczas najważniejszej grudniowej nocy zapewniła także rozrywkę dla fanów największych gwiazd zagranicznej estrady.

Black Eyed Peas gwiazdą Sylwestra z TVP

Czar wspomnień po raz kolejny otworzył Thomas Anders z legendarnego zespołu Modern Talking. Słynny wokalista zaśpiewał swoje topowe utwory, takie jak m.in.: „Cheri Cheri Lady” czy „You’re My Heart, You’re My Soul”. Najbardziej wyczekany przez widzów Telewizji Polskiej był jednak koncert zespołu Black Eyed Peas. Utwory w wykonaniu tego zespołu generują rocznie dziesiątki milionów wyświetleń na platformach internetowych wśród użytkowników na całym świecie. Podczas tegorocznej nocy sylwestrowej przybyli specjalnie do Zakopanego ze słonecznego Los Angeles, aby wprowadzić widzów Telewizji Polskiej w szampańskie nastroje i wspólnie z nimi przywitać hucznie Nowy Rok. Na scenie zaśpiewali także w duecie z Sarą James. Tegoroczna impreza w otoczeniu Tatr, choć właśnie przeszła do historii, bez wątpienia pozostanie w pamięci na długo!

Sylwester Marzeń z Dwójką 2022 – zobacz zdjęcia:

Sylwester 2022 Black Eyed Peas
will.i.am (Black Eyed Peas), fot. Piętka Mieszko/AKPA
Zenon Martyniuk Sylwester 2022
Zenon Martyniuk, fot. Piętka Mieszko/AKPA
Marina Łuczenko Sylwester 2022
Marina Łuczenko, fot. Podlewski/AKPA
Justyna Steczkowska Sylwester 2022
Justyna Steczkowska, fot. Piętka Mieszko/AKPA
Golec uOrkiestra Sylwester 2022
Golec uOrkiestra, fot. Podlewski/AKPA
Thomas Anders Sylwester 2022
Thomas Anders, fot. Podlewski/AKPA
Viki Gabor Sylwester 2022
Viki Gabor, fot. Podlewski/AKPA
Sylwester 2022 Black Eyed Peas
Maja Hyży, fot. Podlewski/AKPA
Sara James Sylwester 2022
Sara James, fot. Podlewski/AKPA
Sylwester 2022 Black Eyed Peas
Sławomir Zapała, fot. Podlewski/AKPA
Sylwester 2022 Black Eyed Peas
Edyta Górniak, fot. Podlewski/AKPA
Kuba Szmajkowski Sylwester 2022
Kuba Szmajkowski, fot. Podlewski/AKPA
Sylwester 2022 Black Eyed Peas
Magdalena Narożna, Piękni i Młodzi, fot. Piętka Mieszko/AKPA
Sylwester 2022 Black Eyed Peas
Daria, fot. Podlewski/AKPA
Sylwester 2022 Black Eyed Peas
Stanisław Karpiel-Bułecka, fot. Podlewski/AKPA
Google News
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx