Sylvester Stallone w zwiastunie filmu „Samarytanin”

Sylwester Stallone Samarytanin
Sylwester Stallone, fot. kadr z filmu "Samarytanin"

Na platformie Prime Video można oglądać nowy filmu z Sylvestrem Stallone „Samarytanin”. Jest to produkcja o superbohaterze w reżyserii Juliusa Avery’ego, twórcy filmu „Operacja Overlord”.

76-letni Sylvester Stallone powraca na ekrany jako superbohater. W zwiastunie „Samarytanina” możemy zobaczyć kultowego aktora w pełnych akcji, intrygujących scenach. Zwiastun nowej produkcji Amazon Prime Video przedstawia Stallone’a jako sędziwego, emerytowanego strażnika miasta obdarzonego supermocami, który niechętnie wraca do walki z przestępczością. Superbohater grany przez Stallone’a bardzo stara się być w ukryciu w fikcyjnym Granite City, żyjąc jako śmieciarz o imieniu „Joe Smith”. Jednak samotność bohatera zostaje zerwana przez nieprawdopodobną przyjaźń z młodym chłopcem o imieniu Sam (Javon „Wanna” Walton, znany z „Euforii” i „The Umbrella Academy”), który pomimo sfingowanej śmierci rozpoznaje w Joe bohatera o imieniu Samarytanin.

W obsadzie „Samarytanina” znaleźli się również: Martin Starr, Moises Arias, Dascha Polanco, Pilou Asbæk, Sophia Tatum i Michael Aaron Milligan.

Sylvester Stallone – Samarytanin
ZOBACZ:  Sylwester z Sylvestrem Stallone! Maraton "Rocky za Rocky’m" w TNT!

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx