Przejdź do treści

Świetny mecz Sebastiana Szymańskiego! Polski pomocnik strzelił bramkę i zaliczył asystę w lidze rosyjskiej

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

W 15. kolejce rosyjskiej ekstraklasy Dynamo Moskwa pokonało przed własną publicznością 5:1 (4:0) Arsienał Tuła. Znakomite spotkanie rozegrał Sebastian Szymański. Polski pomocnik strzelił bramkę i zaliczył asystę.

Szymański wpisał się na listę strzelców w 15. minucie. 22-latek pewnym płaskim strzałem nie dał żadnych szans bramkarzowi rywali. W 22. minucie wynik podwyższył Fabián Balbuena. Asystę przy jego bramce zaliczył Szymański. Potem dwa gole zdobył Vyacheslav Grulev i jedno trafienie zanotował Arsen Zakharyan. Jedynego gola dla gości zdobył Daniil Khlusevich.

W tym sezonie były zawodnik Legii Warszawa ma na swoim koncie 4 bramki i 5 asyst w rosyjskiej ekstraklasie.

Dynamo Moskwa – Arsienał Tuła 5:1 (4:0)

Strzelcy: Sebastian Szymański 15′, Fabián Balbuena 22′, Vyacheslav Grulev 25′, 27′, Arsen Zakharyan 50′ – Daniil Khlusevich 85′