Przejdź do treści

Suzuki Puchar Polski już od czwartku!

Fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Turniej finałowy Suzuki Pucharu Polski rusza już w czwartek 13 lutego! W Arenie Ursynów w Warszawie osiem zespołów Energa Basket Ligi powalczy o wyjątkowe trofeum. Transmisje odbędą się w sportowych stacjach Polsatu.

Gospodarz Suzuki Pucharu Polski, Legia Warszawa, w pierwszym meczu turnieju podejmie HydroTruck Radom. Obie ekipy spotkają się już po raz trzeci w tym sezonie! Czy ekipa trenera Tane Spaseva w końcu zaskoczy rywali? Transmisja meczu odbędzie się w czwartek od godz. 18:00 w Polsat Sport.

Największa rewelacja obecnego sezonu Energa Basket Ligi, Start Lublin, zagra z mistrzem, Anwilem Włocławek, w ćwierćfinale Suzuki Pucharu Polski. Transmisja tego meczu w czwartek od 20:30 w Polsat Sport.

Stelmet Enea BC Zielona Góra w Warszawie sprawdzi formę Trefla Sopot. Transmisja ćwierćfinału Suzuki Pucharu Polski w piątek od 18:00 w Polsat Sport Extra.

Już w ćwierćfinale Suzuki Pucharu Polski w Warszawie zobaczymy spotkanie medalistów poprzedniego sezonu Energa Basket Ligi: Polskiego Cukru Toruń z Asseco Arką Gdynia! Transmisja w piątek od 20:30 w Polsat Sport Extra.

Bilety na Suzuki Puchar Polski 2020 są dostępne na stronie: plk.abilet.pl

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google