Suzuki Puchar Polski już od czwartku!

Fot. mat. prasowy

Turniej finałowy Suzuki Pucharu Polski rusza już w czwartek 13 lutego! W Arenie Ursynów w Warszawie osiem zespołów Energa Basket Ligi powalczy o wyjątkowe trofeum. Transmisje odbędą się w sportowych stacjach Polsatu.

Gospodarz Suzuki Pucharu Polski, Legia Warszawa, w pierwszym meczu turnieju podejmie HydroTruck Radom. Obie ekipy spotkają się już po raz trzeci w tym sezonie! Czy ekipa trenera Tane Spaseva w końcu zaskoczy rywali? Transmisja meczu odbędzie się w czwartek od godz. 18:00 w Polsat Sport.

Największa rewelacja obecnego sezonu Energa Basket Ligi, Start Lublin, zagra z mistrzem, Anwilem Włocławek, w ćwierćfinale Suzuki Pucharu Polski. Transmisja tego meczu w czwartek od 20:30 w Polsat Sport.

Stelmet Enea BC Zielona Góra w Warszawie sprawdzi formę Trefla Sopot. Transmisja ćwierćfinału Suzuki Pucharu Polski w piątek od 18:00 w Polsat Sport Extra.

Już w ćwierćfinale Suzuki Pucharu Polski w Warszawie zobaczymy spotkanie medalistów poprzedniego sezonu Energa Basket Ligi: Polskiego Cukru Toruń z Asseco Arką Gdynia! Transmisja w piątek od 20:30 w Polsat Sport Extra.

Bilety na Suzuki Puchar Polski 2020 są dostępne na stronie: plk.abilet.pl

Read Previous

Macademian Girl: Opiekuję się kotami i szczurami

Read Next

Wojciech Smarzowski reżyserem nowego klipu Piotra Bukartyka!